Refleksje

PIERWSZY SKLEP & OTHER STORIES NA POMORZU OTWORZY SIĘ W FORUM GDAŃSK

PIERWSZY SKLEP & OTHER STORIES NA POMORZU OTWORZY SIĘ W FORUM GDAŃSK
INFORMACJA DLA MEDIÓW Gdańsk, 20 września 2017 r. Wielofunkcyjny kompleks Forum Gdańsk wzbogacił się o kolejną markę szwedzkiej grupy H&M – & Other Stories. To

INFORMACJA DLA MEDIÓW

Gdańsk, 20 września 2017 r.

Wielofunkcyjny kompleks Forum Gdańsk wzbogacił się o kolejną markę szwedzkiej grupy H&M – & Other Stories. To świetna wiadomość dla mieszkańców Trójmiasta i całego regionu, ponieważ do tej pory była ona obecna tylko w Warszawie. Grupa H&M to jeden z kluczowych najemców Forum Gdańsk.

„& Other Stories to kolejna topowa marka, która wybrała Forum Gdańsk na lokalizację swojego pierwszego sklepu w Gdańsku. Ponadto będzie to dopiero jej drugi lokal w całej Polsce. To dowód na to, że nasza inwestycja cieszy się bardzo dużą popularnością wśród najemców” – powiedziała Małgorzata Słowik, dyrektor działu leasingu Multi Poland.

„Ogromnie cieszy nas fakt otwarcia sklepu w Gdańsku, a także, perspektywa stania się częścią niezwykłej atmosfery tego miasta. Z radością myślimy o powitaniu wiosny w Polsce i poznaniu naszych klientek z Trójmiasta” – powiedział Samuel Fernström, Dyrektor Generalny & Other Stories.

Marka & Other Stories powstała w marcu 2013 i oferuje kobietom szeroki wybór butów, torebek, akcesoriów, kosmetyków oraz odzieży. W atelier w Paryżu, Sztokholmie i Los Angeles powstają różnorodne kolekcje mody damskiej i kosmetyków, projektowane z wielką dbałością o szczegóły i jakość w przystępnej cenie. W Polsce
& Other Stories otworzyło swój pierwszy sklep w listopadzie 2016 roku w Warszawie. W Forum Gdańsk marka wynajęła dwupoziomowy lokal (wejścia z poziomu 0 i +1) o łącznej powierzchni ponad 900 m2.
________________________________________

O Forum Gdańsk
Forum Gdańsk to nowa, atrakcyjna przestrzeń publiczna z kompleksem handlowym, która powstaje w samym centrum miasta w ramach rewitalizacji historycznego Targu Siennego i Targu Rakowego. Inwestycja obejmuje budowę centrum turystyczno-kulturalnego „Kunszt Wodny” oraz węzła przesiadkowego i infrastruktury drogowej wokół kompleksu. Projekt realizowany jest we współpracy pomiędzy Multi Poland i Gminą Miasta Gdańska oraz grupą PKP. Otwarcie kompleksu planowane jest na 2018 rok.

A to już wiesz?  Hotel przyjazny dla środowiska

Forum Gdańsk zaoferuje 62 000 m2 powierzchni komercyjnej, na której znajdzie się około 220 lokali handlowych i usługowych, największe w Trójmieście wieloekranowe kino, klub fitness, restauracje i kawiarnie oraz wielopoziomowy parking na około 1 100 miejsc. W ramach kompleksu powstanie też zupełnie nowa przestrzeń publiczna: plac miejski z kawiarniami i restauracjami oraz ogólnodostępny bulwar biegnący wzdłuż zrewitalizowanych nabrzeży kanału Raduni. W drugim etapie projektu powstaną również nowoczesne powierzchnie biurowe.

Dzięki wyjątkowej lokalizacji w sercu Gdańska, z doskonałym dostępem do komunikacji publicznej, a także ofercie flagowych sklepów oraz znanych restauracji i kawiarni, Forum Gdańsk stanie się bardzo atrakcyjnym miejscem spotkań, zakupów i rozrywki dla mieszkańców Trójmiasta oraz turystów.

O Multi
Multi to jeden z największych właścicieli, zarządców oraz deweloperów wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jest to platforma nieruchomości handlowych dysponująca wysokim kapitałem i zorientowana na wzrost, której działalność koncentruje się na generowaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu. Realizowane przez firmę projekty stają się często katalizatorem rozwoju ekonomicznego i społecznego miast i regionów. Od swojego powstania w 1982 roku, Multi zajmowało się ponad 190 projektami. Obecnie Multi jest właścicielem lub zarządcą 130 centrów handlowych.

Multi działa w 14 krajach, w tym w Holandii, gdzie znajduje się centrala firmy. Pozostałe kraje, w których obecne jest Multi, to Belgia, Czechy, Hiszpania, Irlandia, Łotwa, Niemcy, Polska, Portugalia, Słowacja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy i Turcja.

www.multi.eu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy