Refleksje

REJS na targach MaxExpo 2017 w Karpaczu

REJS na targach MaxExpo 2017 w Karpaczu
Informacja prasowa Warszawa, 21 września 2017 roku W dniach 15–17 września, w ramach targów MaxExpo 2017, mogliśmy podziwiać doskonałe połączenie technologii i designu. Oczywiście podczas

Informacja prasowa
Warszawa, 21 września 2017 roku

W dniach 15–17 września, w ramach targów MaxExpo 2017, mogliśmy podziwiać doskonałe połączenie technologii i designu. Oczywiście podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć marki REJS!
Targi MaxExpo 2017 to wyjątkowe wydarzenie w branży meblowej. I to nie tylko ze względu na miejsce, w którym się odbywają – w Karpaczu. O ich wyjątkowości stanowi przede wszystkim formuła i leżąca u podstaw targów synergia dwóch silnych sieci – Max Kuchnie i Max Elektro.
W tym roku MaxExpo umożliwiło uczestnikom zapoznanie się z różnego rodzaju nowościami i rozwiązaniami dedykowanymi do wnętrz kuchennych. A to wszystko w towarzystwie znakomitych projektantów, architektów oraz sprzedawców.
REJS, jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie, wzięła udział w wydarzeniu w ramach projektu „Cała kuchnia w jednym miejscu”. Jako specjalista w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby – firma na stoisku podczas targów zaprezentowała największe hity swojej oferty. Na ekspozycji znalazło się wyposażenie, które zdobyło wiele prestiżowych nagród (np. Godło Teraz Polska).
Na stoisku firmy REJS zaprezentowano produkty w sposób funkcjonalny, pokazując jak precyzyjnie mogą wypełnić one przestrzeń mebli kuchennych. Ponadto, marka zaakcentowała potrzebę dzielenia kuchennej przestrzeni na strefy użytkowania i pokazała, jak to zrobić za pomocą jej produktów. Dobrze rozplanowane strefy sprawiają, że codzienne użytkowanie kuchni staje się znacznie bardziej komfortowe.
Podczas targów MaxExpo 2017 firma REJS zaprezentowała także systemy, dzięki którym możemy rozwiązać wiele problemów projektowych w kuchniach na wymiar – były to między innymi carga wąskie oraz carga narożne, pozwalające na optymalne wykorzystanie każdego centymetra naszej kuchni.
Poza prezentacją produktów, firma REJS zadbała także o miłą atmosferę na swoim stoisku. Wszak najwyższej jakości obsługa klienta i dobre relacje międzyludzkie są dla marki niezwykle ważne. Goście zaproszeni zostali do degustacji wyśmienitych koktajli serwowanych przez uroczy duet Freak Bar.
REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. Niemal 25 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 500 zatrudnionych osób), rodzinne wartości i „know how” gwarantują nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług.

A to już wiesz?  CHIC DESIGN BY SOFITEL PRAPREMIERA WYSTAWY MAURYCEGO ŚMIERZCHALSKIEGO

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy