Refleksje

Dzień Chłopaka tuż tuż – zamiast głupot daj mu styl

Dzień Chłopaka tuż tuż – zamiast głupot daj mu styl
Informacja prasowa Łódź, 26 września 2019 Dzień Chłopaka tuż tuż – zamiast głupot daj mu styl Już w poniedziałek, 30 września Dzień Chłopaka. Mimo, że

Informacja prasowa
Łódź, 26 września 2019

Dzień Chłopaka tuż tuż – zamiast głupot daj mu styl

Już w poniedziałek, 30 września Dzień Chłopaka. Mimo, że nie jest to święto tak znane i często obchodzone jak Dzień Kobiet, z pewnością każdemu mężczyźnie będzie miło jeśli otrzyma w tym dniu buziaka i miły drobiazg. Zapomnijmy więc o „zabawnych” majtkach z hasłem wychwalającym chłopaka, kubkiem z imieniem i innych pseudo-śmiesznych gadżetach. Zamiast nich postawmy na stylowy dodatek do ubrania. Nawet ten najdrobniejszy, stanowi zawsze dobry pomysł.

Nie da się ukryć, że rozpoczęła się jesień. Dla wielu z nas to znienawidzony czas, w którym po kilku ciepłych miesiącach marzniemy. Dla innych to moment kiedy z szaf wyjmowane są ukochane płaszcze, szale czy grube swetry. Jesień to zdaniem ogromu ludzi najbardziej stylowa pora roku. Wiele osób przed sezonem jesienno-zimowym odświeża więc swoją szafę, uzupełnia ją o nowe elementy. Oczywiście kobiet dotyczy to w znacznie większym stopniu, jednak nie wolno zapominać o mężczyznach. Oni też coraz częściej chcą wkraczać w nowy sezon stylowi, modni i wyglądając po prostu dobrze. Dlatego przy wyborze prezentu na Dzień Chłopaka zawsze dobrze postawić na dodatek, który uzupełni tę odświeżoną garderobę partnera i pozwoli mu czuć się świetnie przy modnej dziewczynie.

Doskonałej jakości torba, buty, pasek czy piękne spinki do mankietów to prezent idealny. Nie należy jednak przesadzać, a jeśli mamy ograniczony budżet równie dobrze spisze się krawat, poszetka czy mucha w najmodniejszy wzór sezonu. Nawet jeśli partner nie jest fanem mody i nie kupił na nowy sezon nowych ubrań, drobiazg w postaci np. poszetki utrzymanej w pięknej jesiennej kolorystyce i trendach, spowoduje, że uzupełniona nim stylizacja nabierze zupełnie nowego charakteru.

W salonach większości dużych marek odzieżowych, jak np. DASTAN dostępna jest szeroka gama dodatków, dzięki czemu każda z pań bez problemu znajdzie idealny prezent dla swojego partnera. Czy to buty, pasek, torba na laptopa, szalik, czapka, spinki do mankietów czy krawat lub poszetka, dobrego stylu nigdy za wiele, a przecież to dodatki tworzą styl. Dlatego na Dzień Chłopaka warto postawić na ładny, stylowy i dobrej jakości dodatek wpisujący się w najnowsze trendy w modzie.

A to już wiesz?  CloudFerro nowym operatorem platformy chmurowej niemieckiej agencji kosmicznej

Więcej informacji na stronie www.dastan.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy