Refleksje

Finał finałów w “The Voice of Poland” – wystąpi Jessie Ware

Finał finałów w “The Voice of Poland” – wystąpi Jessie Ware
Warszawa 23.11.2017 Z tysięcy osób na castingach, dziś w grze o wielką wygraną została czwórka największych muzycznych wojowników: Maja Kapłon, Marta Gałuszewska, Michał Szczygieł i

Warszawa 23.11.2017

Z tysięcy osób na castingach, dziś w grze o wielką wygraną została czwórka największych muzycznych wojowników: Maja Kapłon, Marta Gałuszewska, Michał Szczygieł i Łukasz Łyczkowski. Finał coraz bliżej, a na horyzoncie widać wydrukowany kontrakt płytowy z miejscem na podpis zwycięzcy i 50 tysięcy złotych. Kto zgarnie główną nagrodę i tytuł Najlepszego Głosu w Polsce? Odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę 25. listopada o godz. 20:05 na antenie telewizyjnej Dwójki.
JESSIE WARE GOŚCIEM SPECJALNYM
Sobotni Finał 8. edycji „The Voice of Poland” widzowie z pewnością zapamiętają na długo. Będą momenty wzruszeń, radości, mistrzowskie duety i goście specjalni. Swoim repertuarem muzyczną scenę „The Voice of Poland” rozgrzeje brytyjska gwiazda Jessie Ware. Artystka znana jest szerokiej publiczności przede wszystkim za sprawą przebojów „Wildest Moments” i „Say You Love Me”. Piosenkarka, tworząca muzykę pop, r&b, soul i elektronikę, wydała dotąd dwa studyjne albumy „Devotion” i „Tough Love”. Debiut brytyjskiej gwiazdy pokrył się w naszym kraju platyną, zaś drugi krążek – złotem. W finałowym odcinku Jessie Ware zaprezentuje singiel „Alone”, a wspólnie z uczestnikami 8. edycji „The Voice of Poland” zaśpiewa swój największy przebój „Say You Love Me”.
W sobotnim odcinku wystąpi również diva polskiej sceny muzycznej i Trenerka trzech edycji „The Voice of Poland” – Edyta Górniak. Setki nagród i wyróżnień, tysiące koncertów, ponad 3 miliony sprzedanych płyt. Wyróżnia ją niespotykana wrażliwość artystyczna, wszechstronność i oryginalność. Jest przykładem gwiazdy wielkiego formatu i oszałamiającej kariery. W sobotnim odcinku gwiazda zaśpiewa swój singiel „Andromeda”. Na tym nie koniec atrakcji. Na muzyczną scenę programu powróci zwycięzca 7. edycji „The Voice of Poland” Mateusz Grędziński i zaprezentuje się w najnowszym utworze „Już czas”.

FINAL COUNTDOWN
Szansę otrzymania tytułu „Najlepszego Głosu w Polsce” mają: Maja Kapłon z drużyny Marii Sadowskiej, Marta Gałuszewska z przyszywanej rodziny Michała Szpaka, Michał Szczygieł – podopieczny Andrzeja Piasecznego oraz Łukasz Łyczkowski z ekipy Tomsona i Barona. Wielki Finał zostanie podzielony na trzy etapy. Rywalizacja będzie zacięta aż do ostatniej minuty, po każdej rundzie odpadnie jeden z finalistów. W pierwszym starciu, każdy z uczestników zaśpiewa cover piosenki angielskiej i wspólny duet z Trenerem. W rundzie drugiej, wybrana trójka zaśpiewa kultowe polskie przeboje, a w ostatnim etapie dwójka uczestników zaprezentuje swoje debiutanckie single. O tym, kto wygra program zadecydują wyłącznie widzowie. Linie SMS-owe są otwarte przez cały tydzień, dlatego już od poniedziałku widzowie mogą wysyłać SMS-y na swoich faworytów pod numer 7350: Maja Kapłon SMS o treści 12, Marta Gałuszewska SMS o treści 16, Michał Szczygieł SMS o treści 6 i Łukasz Łyczkowski SMS o treści 4.
O tym, który z Trenerów zaprowadzi swojego podopiecznego po zwycięstwo dowiemy się już w najbliższą sobotę 25 listopada o 20:05 w telewizyjnej Dwójce.

A to już wiesz?  Rozgrzewka przed treningiem. Dlaczego jest ważna?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy