Refleksje

Pizza Specjalna promocja

Pizza Specjalna promocja
Pizza Hut w ofercie PizzaPortal.pl Specjalna promocja tylko dla użytkowników serwisu! Z pepperoni, ananasem, a może wegetariańska? Od 16 października do 12 listopada wielbiciele gorącej

Pizza Hut w ofercie PizzaPortal.pl
Specjalna promocja tylko dla użytkowników serwisu!

Z pepperoni, ananasem, a może wegetariańska? Od 16 października do 12 listopada wielbiciele gorącej pizzy prosto z pieca będą mogli zamawiać swoje ulubione danie w promocyjnej cenie. Wszystko to, dzięki współpracy Pizza Hut i PizzaPortal.pl! Jedz więcej, płać mniej – to proste!

Ulubione smaki w niższych cenach.
Specjalnie dla smakoszy pizzy, ceniących najwyższą jakość naturalnych produktów, PizzaPortal.pl i Pizza Hut przygotowały wyjątkową ofertę. Wszyscy Ci, którzy złożą zamówienie online na PizzaPortal.pl, za dużą pizzę na cieście Pan lub Tradycyjnym zapłacą jedynie 25,99 zł. Do wyboru jest aż 7 różnych smaków: Farmerska, Supreme, Pepperoni, Hot Pepperoni, Hawajska, Margherita albo Wegetariańska. Wystarczy wybrać ulubioną pizzę, podać adres dostawy, opłacić zamówienie i poczekać na dostawcę, który przywiezie zamówienie pod same drzwi.

Duet pełen korzyści
Strategiczna współpraca PizzaPortal.pl i AmRest pozwala nie tylko na jeszcze większe zróżnicowanie oferty serwisu, ale i na wzrost konkurencyjności na rynku. To również niższe ceny wybranych potraw z restauracji Pizza Hut i KFC zamawianych poprzez portal. Dodatkowo, wspólne działania marki AmRest i PizzaPortal.pl otwierają klientom dostęp do prawie 150 restauracji sieci.

Wygoda, różnorodność, jakość

PizzaPortal.pl jest jednym z najpopularniejszych serwisów w Polsce oferujących jedzenie na wynos. Łatwość i dogodność zamawiania z dowolnego miejsca i urządzenia, różnorodność dostępnych kuchni oraz jakość i wiarygodność to wartości, które od ponad 7 lat są niezmiennie najważniejsze dla marki. PizzaPortal.pl skupia obecnie blisko 3000 restauracji w niemal 300 miastach w całej Polsce. Platforma została nagrodzona Laurem Konsumenta 2017 w kategorii Serwisy online – jedzenie na zamówienie.

A to już wiesz?  Przedszkolak może nie chorować! Zwalcz infekcje zmieniając dietę dziecka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy