Refleksje

Pierwsze urodziny Mercure Kraków Stare Miasto

Wielkie nazwiska, dobrze znane twarze, ciekawy program artystyczny, typowo krakowskie przysmaki i lekcja historii w tle – 12. października Hotel Mercure Kraków Stare Miasto świętował

Wielkie nazwiska, dobrze znane twarze, ciekawy program artystyczny, typowo krakowskie przysmaki i lekcja historii w tle – 12. października Hotel Mercure Kraków Stare Miasto świętował swoje pierwsze urodziny. Na uroczystej gali, która odbyła się w czwartkowy wieczór, pojawiło się ponad 200 osób. Spotkanie poprowadziła Monika Zamachowska, popularna dziennikarka i prezenterka telewizyjna.
Urodziny z przytupem
Podczas części oficjalnej, zgromadzonych gości w tym osobistości ze świata kultury, sztuki, biznesu i mody, kolejno powitali: Gillesa Clavies – Prezes Zarządu Orbis, Stephen Hadley – Lider Regionalny Kraków Katowice oraz Tomasz Schweda – Dyrektor Operacyjny Hotelu. Uroczystość była świetną okazją do przedstawienia historii oraz idei powstania Hotelu Kraków Stare Miasto oraz zaprezentowania planów rozwoju obiektu na kolejne dekady.
Pierwszy rok pokazał nam, że krakowska baza hotelowa potrzebowała nowoczesnego miejsca, z przywiązaniem do tradycji i z lekcją historii w tle. Przez 12-cie miesięcy aktywnej działalności na rynku gościliśmy wiele osób, przedstawicieli świata kultury, nauki, polityki i sportu. Byliśmy gospodarzami wydarzeń korporacyjnych, imprez okolicznościowych, a także prestiżowych konferencji. To wszystko dzięki naszym pracownikom, którzy definiują to miejsce i dostarczają wyjątkowego doświadczenia dla naszych Gości – zaznaczył Tomasz Schweda.
Mnóstwo atrakcji
Wieczór uświetniły koncerty Filipa Małka – utalentowanego pracownika hotelu Mercure oraz Agaty Nizińskiej – popularnej aktorki i piosenkarki. Istotnym punktem wydarzenia, był pokaz kolekcji Barbary Piekut w ramach Mercure Fashion Night, który postanowiono połączyć
z wielką galą urodzinową hotelu. Projektantka zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję „Elements” – niezwykle sensualną i kobiecą, ale z również z lekką nutką awangardy. Z okazji urodzin hotel przygotował szereg atrakcji dla swoich gości i pracowników. Na wszystkich odwiedzających czekały regionalne pyszności, słodki tort oraz powitalne drinki urodzinowe
w restauracji hotelowej Winestone.
Hotel inspirowany historią
Mercure Kraków Stare Miasto to nowoczesny hotel usytuowany w samym sercu stolicy małopolski. Swoim gościom oferuje 198 przestronnych, wygodnych pokoi o wysokim standardzie. Wnętrza hotelu oddają duszę krakowskiego klimatu i dobrego stylu. Przykładem tego są m.in. fotele przypominające królewski tron, złote lampy nawiązujące designem do królewskich koron, dywany przypominające arrasy, a także posadzka w lobby, wykonana na wzór tej znajdującej się na Wawelu. W recepcji wita gości multimedialny portret Barbary Radziwiłłówny, który co kilkanaście minut ożywa, zabierając ich na wędrówkę po Krakowie. Atrakcją jest też brand wall marki Mercure, czyli czterometrowa ściana w nowoczesnym lobby z wydrukowanymi w technologii 3D kopiami Głów Wawelskich.
****
O Mercure
Sieć Mercure grupy AccorHotels zaprasza do wyjątkowych, inspirowanych lokalnie hoteli. Mercure to jedyna marka hoteli klasy średniej, która łączy siłę międzynarodowej grupy z bezkompromisowym podejściem do jakości oraz ciepłą atmosferą hoteli osadzonych w lokalnej społeczności. Hotele Mercure prowadzone przez entuzjastycznych hotelarzy goszczą podróżujących w celach biznesowych i turystów w wielu miejscach świata. Mercure to ponad 750 hoteli w 58 krajach, idealnie usytuowanych w centrach miast, nad morzem lub w górach.
O AccorHotels
Grupa AccorHotels to światowy lider w dziedzinie obsługi podróżnych i związanego z tym stylu życia oraz cyfrowych, innowacyjnych rozwiązań, oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4200 hotelach, resortach i rezydencjach, jak również w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych rezydencji na całym świecie.
mercure.com| accorhotels.com

A to już wiesz?  Dzieci zaskoczyły pytaniami reprezentację

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy