Refleksje

Cały wakacyjny bagaż możemy skompletować w jednym miejscu

• Podczas tegorocznych wakacji w naszej walizce nie może zabraknąć espadryli, sukienek w grochy oraz kulotów w motywy kwiatowe – to one reprezentują trendy na

• Podczas tegorocznych wakacji w naszej walizce nie może zabraknąć espadryli, sukienek w grochy oraz kulotów w motywy kwiatowe – to one reprezentują trendy na lato 2019.

• Oprócz najmodniejszych elementów stroju, w trakcie urlopu należy także pamiętać o wygodzie – warto postawić na wysokiej jakości, przewiewne materiały.

• Skompletowanie wszystkich niezbędnych elementów wakacyjnej walizki może być kosztowne i czasochłonne, chyba że zdecydujemy się na zakupy w centrum outletowym.

Wakacyjne trendy co roku budzą duże zainteresowanie, ale i kontrowersje wśród tych, którzy starają się być na bieżąco ze światem mody. Za każdym razem jednak są one tak zróżnicowane, aby każdy znalazł coś dla siebie. W tym roku możemy przeżyć podróż sentymentalną do lat 90-tych, a to za sprawą kulotów. O czym jeszcze powinniśmy pamiętać przy pakowaniu się na wakacje?

Grochy, kwiaty i… wygoda
Niekwestionowanym hitem sezonu wiosna/lato 2019 są grochy. Ten niezwykle kobiecy wzór Polki pokochały na tyle, że noszą go już nie tylko na sukienkach, ale i na apaszkach czy strojach kąpielowych. Groszki muszą więc znaleźć się w walizce każdego, kto dużą wagę przywiązuje do obowiązujących trendów. W tym roku możemy też odetchnąć w kwestii obuwia – po molo będziemy spacerowały w wygodnych espadrylach. Na wieczorną przechadzkę założymy znane wszystkim z lat 90-tych kuloty w motywy kwiatowe. Przy kompletowaniu walizki pamiętajmy jednak, że na wczasach powinna się liczyć przede wszystkim nasza wygoda, a tę zapewni odzież z dobrych gatunkowo materiałów, które pozwolą skórze oddychać. Nie musimy wcale rezygnować z modnych wzorów i krojów – szukajmy marek, które zapewnią nam i komfort, i doskonały wygląd.

– Materiały pochodzenia naturalnego – takie jak bawełna czy len – mimo że gwarantują skórze komfort i uczucie chłodu, łatwo ulegają zagnieceniu. W podróży może się to okazać uciążliwe, szczególnie, że nie zawsze mamy dostęp do żelazka, a jeśli jest możliwość jego wypożyczenia, to nie każdy lubi korzystać z często nie najlepszej jakości sprzętu ogólnego użytku. W takim przypadku warto zaopatrzyć się w dostępną np. w Tefal Home and Cook Designer Outlet turystyczną parownicę, która zmieści się do każdej walizki – mówi Katarzyna Czapran, Marketing Manager z Designer Outlet Gdańsk.

A to już wiesz?  3 marca Światowym Dniem Pisarzy. Za co kochają herbatę?

Skompletowanie walizki wcale nie musi być kosztowne i czasochłonne
Zakupy związane z wakacyjnymi podróżami powinniśmy jednak rozpocząć od samej walizki. Wybierajmy te, które są lekkie i łatwo je prowadzić. Jeżeli udajemy się na wycieczkę objazdową, pomyślmy o pakownym plecaku, wykonanym z wysokiej jakości, wodoodpornych materiałów. Tego typu podróże, np. w góry, wiążą się z zupełnie innymi elementami garderoby niż te na Riwierę Turecką.

– W centrach Designer Outlet można przygotować się do każdego typu urlopu. W naszych sklepach klienci znajdą zarówno najlżejszą na rynku walizkę Samsonite, jak i buty do trekkingu od Jack Wolfskin. Na promenadach na pewno zadamy szyku w lnianych spodniach Mango, a do kamienistej chorwackiej plaży dobrze będzie pasować ręcznik z Tommy Hilfigera. Wszystkie te elementy kupimy w cenach outletowych o 30-70% niższych od cen, jakie możemy znaleźć w regularnych galeriach handlowych – dodaje Agnieszka Kuś, Marketing Manager Designer Outlet Warszawa.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy