Refleksje

DOM Z WIDOKIEM NA GIEWONT

Informacja prasowa Almette Wrzesień 2019 DOM Z WIDOKIEM NA GIEWONT 4 edycja Wielkiej Loterii Almette! Trwa Wielka Loteria Almette, w której do wygrania jest całoroczny,

Informacja prasowa Almette
Wrzesień 2019

DOM Z WIDOKIEM NA GIEWONT
4 edycja Wielkiej Loterii Almette!

Trwa Wielka Loteria Almette, w której do wygrania jest całoroczny, w pełni wyposażony dom z widokiem na Giewont! Dodatkowo codziennie losowane są nagrody o wartości 7 x 1000 zł. W loterii może wziąć udział każdy, kto dokona zakupu puszystego serka Almette i zarejestruje kod z opakowania lub wyśle SMS. Loteria potrwa do końca października.

Polskie góry stają się drugim domem dla miłośników Almette. Wyjątkowa nagroda główna jaką można wygrać w Wielkiej Loterii Almette, rozgrzewa wyobraźnię i skutecznie zachęca do udziału w zabawie! Drewniany dom z widokiem na Giewont już jesienią stanie w Zębie – najwyżej położonej miejscowości w Polsce. Miejsce jest wyjątkowe, znajduje się w samym sercu Tatr, w sąsiedztwie Gubałówki, Kościeliska i Krupówek. Malownicze okoliczności przyrody z pewnością zachwycą wszystkich miłośników natury!

Laureat nagrody głównej otrzyma dom o powierzchni 79 m² – całoroczny, w pełni wyposażony we wszelkie sprzęty gospodarstwa domowego. Urządzony według najnowszych trendów, ze szczególną dbałością o detale, takie jak ręczniki, pościel czy elementy dekoracyjne. Do dyspozycji właściciela będą dwie komfortowe sypialnie, salon z kominkiem i wygodnym hamakiem w centralnej części, dwie łazienki i przepiękna kuchnia, w której nie zabraknie lodówki pełnej serków Almette, zmywarki, piekarnika, okapu, a nawet talerzy, sztućców czy garnków. Dom znajduje się na przepięknej, ogrodzonej działce o powierzchni ok. 600 m² z widokiem na całą panoramę Tatr, a w szczególności na jedyny w swoim rodzaju Giewont. Będzie gotowy do zamieszkania, od razu po jego wręczeniu, które zaplanowane jest jeszcze na ten rok!

Każdy, kto chciałby wiedzieć o domku Almette jak najwięcej, może zajrzeć na stronę www.almette.pl i wybrać się w wirtualny spacer, a także obejrzeć film prezentujący cudowne tatrzańskie okolice, po których oprowadza nie kto inny, jak rodowity góral z Zębu. Na stronie Almette możemy również posłuchać, co o domku mówi jego projektantka – Katarzyna Bazelak, która uchyla rąbek tajemnicy na temat wystroju wnętrz i licznych udogodnień. Znajdziemy tam także relacje z wizyt u zwycięzców poprzednich edycji. W górskich domkach Almette mieszka się naprawdę wspaniale, a pozytywne doświadczenia laureatów trzech edycji są tego najlepszym dowodem.

A to już wiesz?  Kuchnia doceniana za minimalistyczny styl,

Mechanizm loterii niezmiennie pozostaje bardzo prosty. Każdy, kto kupi serek Almette lub Mini Almette w czasie trwania loterii, czyli od 1 września do 31 października, może zarejestrować unikalny kod z opakowania na stronie www.almette.pl lub wysyłać SMS. Należy pamiętać o zachowaniu paragonu zakupu oraz wieczka z kodem, które będą uprawniać zwycięzcę do odbioru nagrody. Oprócz domu w górach, uczestnicy loterii każdego dnia biorą udział w losowaniu nagród pieniężnych – 7 x 1000 zł. Każdy kod można zgłosić tylko raz, ale oczywiście można zgłosić dowolną liczbę kodów, co zwiększa szansę na wygraną!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy