Refleksje

Nie chcesz, aby na twoim weselu grała orkiestra?

Nie chcesz, aby na twoim weselu grała orkiestra?
10 maja 2018, Warszawa Nie chcesz, aby na twoim weselu grała orkiestra? Boisz się, że DJ włączy disco polo? Stwórz własną playlistę z ulubionymi hitami

10 maja 2018, Warszawa

Nie chcesz, aby na twoim weselu grała orkiestra? Boisz się, że DJ włączy disco polo? Stwórz własną playlistę z ulubionymi hitami weselnymi.
Planujesz wesele i chcesz dopiąć wszystko na ostatni guzik? Pamiętaj, że podstawą każdego udanego przyjęcia jest dobra muzyka. To od niej głównie zależy, jak zaproszeni goście będą bawić się na weselu i czy parkiet nie będzie świecił pustkami. Możesz zdecydować się na kapelę weselną, DJ’a, wodzireja lub serwis streamingowy Tidal dostępny dla klientów sieci Play, w którym stworzysz personalizowaną playlistę z ulubionymi hitami.

Zrób to sam
Coraz częściej młode pary zrywają z konwenansami, robiąc przyjęcie weselne dla siebie, najbliższej rodziny i znajomych, a nie dla dalekich krewnych. Nie zapraszamy już ciotek, o których słyszeliśmy raz w życiu, ani koleżanek z podstawówki, z którymi już wtedy nie mieliśmy najlepszego kontaktu. Huczne wesela ustępują kameralnym przyjęciom, organizowanym w mniejszym, bliskim gronie. Przyszli nowożeńcy własnoręcznie szykują dekoracje ślubne, zapewniają rozrywkę gościom, a także przygotowują własną oprawę muzyczną. W przypadku wesela, na którym chcemy się bawić do białego rana nie ma mowy o płytach czy graniu z YouTube’a. Spełnić oczekiwania gości może tylko serwis streamingowy, jakim jest Tidal dostępny dla klientów sieci Play.

Od podszewki
Nikt nie zna lepiej gustu muzycznego naszych znajomych czy rodziny niż my sami. Decydując się na bycie swoim własnym DJ’em możemy być pewni, że każda ulubiona piosenka zabrzmi podczas wesela. Jeżeli będziemy mieć problem z wyborem utworów, warto zaznaczyć w ślubnym zaproszeniu, że prosimy o podanie piosenki, którą goście chcieliby usłyszeć podczas wieczornych tańców. Możemy też tajemniczo poprosić ich o przesłanie swojej listy ulubionych piosenek słuchanych na Tidal w sieci Play, a z zebranych w ten sposób materiałów stworzyć top of the top naszych przyjaciół. Playlistę ze wszystkimi kawałkami, możemy utworzyć w serwisie muzycznym TIDAL dostępnym dla klientów sieci Play i dodawać do niej kolejne pozycje w każdym momencie.

A to już wiesz?  Co spakować w jednodniową podróż?

Tidal na ratunek
Jeśli nie mamy pomysłu na playlistę, to dokładnie przewertujmy aplikację streamingową Tidal dostępną dla klientów sieci Play w poszukiwaniu inspiracji. Pozycjami „must have” wśród weselnych przebojów są m.in. „Billie Jean” Michaela Jacksona, „Wake me up” zespołu Wham czy „The Time of My Life” Billa Medleya i Jennifer Warnes. Jeśli potrzebujemy więcej pomysłów, sprawdźmy playlisty piosenek na każdą okazję, które dostępne są w serwisie muzycznym TIDAL dostępnym dla klientów sieci Play. Ta pod tytułem „Wedding Dancefloor Hits” (http://bit.ly/weddingdancefloor) na pewno rozbuja nawiększych weselnych sztywniaków.

TIDAL
TIDAL to globalny serwis streamingowy z najwyższą jakością dźwięku HD, muzycznymi wideo w jakości HD i ekskluzywnymi materiałami przygotowanymi przez dziennikarzy muzycznych, ekspertów i gwiazdy – między innymi Alicię Keys, Beyonce oraz White Stripes. TIDAL dysponuje bogatą bazą utworów posiadając już ponad 50 milionów pozycji. Oprócz tego serwis oferuje playlisty tematyczne i pozwala słuchać ulubionych utworów na telefonach, tabletach, komputerach i odtwarzaczach sieciowych. Klienci PLAY mogą skorzystać z TIDAL przez 2 lata za DARMO w wybranych ofertach. Więcej szczegółów na: https://www.play.pl/uslugi/tidal/.

Nielimitowana muzyka za DARMO w PLAY
W ramach promocji „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play, abonenci sieci Play przez 2 lata mogą cieszyć się nielimitowanym dostęp do muzyki za darmo dzięki TIDAL Premium. Oferta dostępna jest w wybranych ofertach STAN NIELIMITOWANY. Pozwala to im cieszyć się 52 milionami utworów, legalną muzyką bez reklam nawet na 3 urządzeniach oraz dostępem do niej w trybie offline. Dodatkowo, klienci PLAY korzystający z usług na kartę oraz MIX, otrzymają możliwość słuchania muzyki z w aplikacji TIDAL jedynie za 17,99 zł/mc!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy