Refleksje

Kolejny obiekt pod marką B&B Hotels

Kolejny obiekt pod marką B&B Hotels
Kolejny obiekt pod marką B&B Hotels Sieć wygodnych hoteli ekonomicznych B&B Hotels, posiadająca swoje obiekty w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Łodzi i Toruniu, zawitała właśnie

Kolejny obiekt pod marką B&B Hotels

Sieć wygodnych hoteli ekonomicznych B&B Hotels, posiadająca swoje obiekty w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Łodzi i Toruniu, zawitała właśnie na Podhale.
1 października br. dołączył do nich Nowy Targ. Spółka B&B Hotels Polska wynajęła przestrzeń zajmowaną dotąd przez trzygwiazdkowy hotel Casa, wzbogacając tym samym swoją ofertę o kolejnych 76 pokoi.

– W kontekście dalszego rozwoju, nie ograniczamy się jedynie do budowania nieruchomości od podstaw, jesteśmy również otwarci na inne możliwości. I choć w skali Grupy wielokrotnie korzystaliśmy z takiej formy ekspansji jak najem, dzierżawa czy kupno istniejącego obiektu, w Polsce nie nadarzyły się do tej pory ciekawe okazje. Nawet jeśli pojawiają się pozornie interesujące oferty handlowe, to bardzo często dotyczą obiektów o położeniu, standardzie czy wielkości niezgodnej z naszymi oczekiwaniami. Dlatego, gdy pojawiła się szansa na najem hotelu w Nowym Targu, atrakcyjnie usytuowanego, o profilu zbliżonym do sieci B&B Hotels, postanowiliśmy z niej skorzystać, finalizując tym samym pierwszą taką transakcję w historii polskiego oddziału – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

Nowy hotel sieci B&B Hotels położony jest w biznesowym i jednocześnie historycznym centrum Nowego Targu, przy Galerii Nowotarskiej (ul. Królowej Jadwigi) i oferuje 76 klimatyzowanych pokoi. Uzupełnieniem jego oferty jest sala śniadaniowa usytuowana na ósmym piętrze. Dodatkowo, zmotoryzowani goście mają do dyspozycji naziemne i podziemne miejsca parkingowe. Wszystko to czyni z niego doskonałą propozycję dla osób podróżujących służbowo, jak również świetną bazę noclegową dla turystów.

Oprócz hotelu B&B Nowy Targ Centrum, na miejscu dostępne jest nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne, umożliwiające realizację spotkań dla 300 osób. Ponadto, na terenie obiektu funkcjonuje bar oraz panoramiczna restauracja „Casa ino Nostra”, mogąca pomieścić do 300 osób. Z jej okien rozciąga się piękna panorama Tatr.

A to już wiesz?  Firestone i Brodka ponownie szukają muzycznych talentów

– Podhale to region, któremu przyglądaliśmy się już od dłuższego czasu w kontekście dalszej ekspansji. Wierzę, że koncepcja B&B Hotels, zakładająca zapewnienie gościom maksimum komfortu w atrakcyjnej cenie i znakomitej lokalizacji, podobnie jak w innych polskich miastach, także w Nowym Targu zyska wielu zwolenników, a sam hotel będzie miejscem chętnie odwiedzanym przez gości – dodaje Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

– B&B Hotels to rozpoznawalna i ceniona marka hotelowa na rynku europejskim, prezentująca format, który podbił serca wielu gości. Fundamentalne zasady funkcjonowania sieci (lokalizacja, cena, jakość), połączone z dbałością o szeroko rozumiane guest experience utwierdzają mnie w przekonaniu, że nasza współpraca przyniesie wiele dobrego wszystkim zainteresowanym, a w szczególności gościom. I mam tu na myśli dotychczasowych klientów hotelu Casa, jak i entuzjastów sieci B&B Hotels – zapewnia Lionel Lhermitte, wynajmujący część hotelową spółce B&B Hotels Polska.

Hotel w Nowym Targu to już siódmy obiekt w Polsce zarządzany przez Grupę B&B Hotels. I z pewnością nie ostatni. Sieć B&B Hotels nieustannie poszukuje nowych lokalizacji dla kolejnych swoich hoteli.

B&B Hotels to wiodąca sieć hoteli ekonomicznych w Europie, która w swoich strukturach posiada ponad 500 hoteli. Marka obecna jest we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Austrii, Belgii, Czechach, Portugalii, Słowenii i Szwajcarii, a także w Brazylii. W Polsce pod jej szyldem działają obiekty w Warszawie (154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Katowicach (105), Toruniu (93), a teraz również w Nowym Targu (76).
www.hotelbb.pl

________________________________________
Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli ekonomicznych, stawiających na jakość, doskonałą lokalizację, indywidualny design oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie hotele we Francji (285 ), w Niemczech (129), we Włoszech (38), w Hiszpanii (32), w Szwajcarii, Austrii i Brazylii po trzy hotele, dwa w Portugalii i Belgii a także po jednym w Czechach i Słowenii. Grupa B&B Hotels rozwija się bardzo dynamicznie również w Polsce, gdzie działają już obiekty w Warszawie (154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Katowicach (105) oraz Toruniu (93).

A to już wiesz?  Lato tuż tuż, najwyższy czas pozbyć się zbędnego tłuszczyku…z kuchni!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy