Refleksje

Edyta Górniak szuka dziewczyny Allanowi

Edyta Górniak szuka dziewczyny Allanowi
Edyta Górniak szuka dziewczyny Allanowi na planie „The Voice Kids” Słodkie krówki, pożyczanie ciuchów, ekspresowy kurs nauki na gitarze, a może przejażdżka quadem? Do czego

Edyta Górniak szuka dziewczyny Allanowi na planie „The Voice Kids”

Słodkie krówki, pożyczanie ciuchów, ekspresowy kurs nauki na gitarze, a może przejażdżka quadem? Do czego jeszcze posuną się Trenerzy „The Voice Kids”, by zachęcić dzieciaki do swojej drużyny? Edyta Górniak postanowi wyciągnąć sekretne asy z rękawa i spróbuje zabawić się w swatkę. Chcąc przekonać uczestniczkę do dołączenia do swojej drużyny, postanowi wykorzystać urok swojego syna Allana i przedstawi ich sobie na scenie. Jak się okaże nastolatkowie szybko znajdą wspólny język i nawet zaczną obserwować się na Instagramie. Czy to początek młodzieńczej miłości?

The Voice Kids – o programie
„The Voice Kids” to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w Ciemno każdy z Trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą finalistów. W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. złotych, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS. W pierwszej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski – młody aktor znany m.in. z serialu Rodzinka.pl.

A to już wiesz?  Raport Vertiv – do 2025 roku liczba serwerowni wzrośnie o 226 proc.

Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar.
Premiera „The Voice Kids” już 1 stycznia w Telewizyjnej Dwójce. Kolejne odcinki w każdą sobotę od 6 stycznia o 20:05 w TVP2.
***
https://www.facebook.com/thevoicekidstvp/
https://www.instagram.com/thevoicekidstvp/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy