Refleksje

Marzenia Edyty Górniak o wielkiej sławie

Marzenia Edyty Górniak o wielkiej sławie
Tarłam policzki, żeby mieć róż, na usta kładłam czekoladę – dziecięce marzenia Edyty Górniak o wielkiej sławie W jednym z odcinków „The Voice Kids” Edyta

Tarłam policzki, żeby mieć róż, na usta kładłam czekoladę – dziecięce marzenia Edyty Górniak o wielkiej sławie

W jednym z odcinków „The Voice Kids” Edyta Górniak wyznała, jak wyglądały jej dziecięce marzenia o karierze piosenkarki. Jak byłam malutką dziewczynką, to bardzo chciałam mieć swoje piękne piosenki, mikrofon i chciałam czuć się artystką. Ponieważ moja mama bardzo rzadko używała kosmetyków, to brałam grzebień i tarłam policzki, żeby mieć róż. Usta smarowałam czekoladą i miałam wtedy szminkę. (…) W łazience ćwiczyłam dużo. Tyle ćwiczyłam, aż wyćwiczyłam – wspomina gwiazda. Jak się okazuje, Edyta ćwiczyła nie tylko w domu, ale i w szkole. Jak mnie wypraszali z klasy, bo śpiewałam na lekcji, to szłam na korytarz. Jaki tam był pogłos! – dodaje. Co jeszcze zdradzi o sobie w programie?

The Voice Kids – o programie
„The Voice Kids” to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w Ciemno każdy z Trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego.

Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą finalistów. W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. złotych, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS. W pierwszej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski – młody aktor znany m.in. z serialu Rodzinka.pl.

A to już wiesz?  Jak nie przytyć jesienią i zimą?

Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar.
Premiera „The Voice Kids” już 1 stycznia w Telewizyjnej Dwójce. Kolejne odcinki w każdą sobotę od 6 stycznia o 20:05 w TVP2.

***
https://www.facebook.com/thevoicekidstvp/
https://www.instagram.com/thevoicekidstvp/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy