Refleksje

Perlux Perfume – nowa seria koncentratów do płukania tkanin

Perlux Perfume – nowa seria koncentratów do płukania tkanin
Warszawa, 30 października 2017 r. Lakma Strefa – producent i dystrybutor produktów chemii gospodarczej – wprowadziła na rynek nową linię koncentratów do płukania tkanin, inspirowaną

Warszawa, 30 października 2017 r.

Lakma Strefa – producent i dystrybutor produktów chemii gospodarczej – wprowadziła na rynek nową linię koncentratów do płukania tkanin, inspirowaną zapachami ekskluzywnych perfum. Linia Perlux Perfume to 3. skoncentrowane płyny Passion, Elegance i Glamour.

Esencjonalna formuła linii Perlux Perfume zwiększa wydajność płynu oraz gwarantuje długotrwały zapach. Precyzyjnie dobrane składniki zapewniają ochronę tkanin, przedłużenie ich żywotność oraz wyjątkową miękkość i przyjemność w dotyku.

Koncentraty zwierają aktywne składniki chroniące włókna i zapobiegające ich uszkodzeniom podczas prania oraz suszenia. Zawarta w nich technologia EASY IRON redukuje liczbę zagnieceń i ułatwia prasowanie. Produkty zalecane są do użycia przy praniu ręcznym oraz w pralkach.

Perlux Perfume Passion to koncentrat do płukania tkanin, który łączy w sobie zmysłową nutę piżma i wanilii z zapachem dzikich owoców.
Pojemność: 1 l, Cena: 6,99 zł.

Perlux Perfume Elegance stworzony na podstawie kuszącego aromatu wanilii i esencjonalnej bergamotki.
Pojemność: 1 l, Cena: 6,99 zł.

Perlux Perfume Glamour to kojący zapach białej orchidei, stworzony z myślą o kobietach, które uwielbiają zapach białych kwiatów.
Pojemność: 1 l, Cena: 6,99 zł.

_________________________________________________________________________________
Lakma Strefa – polskie przedsiębiorstwo założone w 1988. Spółka specjalizuje się w szeroko rozumianej chemii budowlanej, systemach dociepleń oraz chemii gospodarczej i profesjonalnej. Jeden z liderów na krajowym i europejskim rynku. Naczelną dewizą firmy jest ciągły rozwój nowych technologii oraz produktów, a także troska o środowisko naturalne. Portfolio marek: Sidolux, Perlux, Alertex, Sollux Organic Clean, Preseptol.

A to już wiesz?  Wyzwanie Podnieś5 – dołącz do akcji!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy