Refleksje

„Bakaliowy podarunek” na Walentynki, czyli zdrowa przekąska zamiast czekoladek

„Bakaliowy podarunek” na Walentynki, czyli zdrowa przekąska zamiast czekoladek
Łódź, 29 stycznia 2020 r. Informacja prasowa „Bakaliowy podarunek” na Walentynki, czyli zdrowa przekąska zamiast czekoladek Dzień Zakochanych jest obchodzony niemal na całym świecie i

Łódź, 29 stycznia 2020 r.
Informacja prasowa

„Bakaliowy podarunek” na Walentynki, czyli zdrowa przekąska zamiast czekoladek
Dzień Zakochanych jest obchodzony niemal na całym świecie i przybiera bardzo różną formę. W Polsce bardzo popularnym prezentem są różnego rodzaju czekoladki. Smaczną i zdrowszą alternatywą dla słodyczy jest „Bakaliowy podarunek” od firmy Orzeszek.

Walentynki na świecie

Co kraj, to obyczaj.
We Francji zakochani zapraszają się nawzajem do kina czy teatru, a singielki spotykają się wieczorem i palą zdjęcia tych mężczyzn, którzy je odrzucili.
We Włoszech upowszechnił się zwyczaj kupowania ukochanej osobie czerwonej bielizny.
W Brazylii bardzo popularne są wróżby dla singli, z których dowiadują się jakie imię będzie nosił ich wybranek czy wybranka.
Natomiast w Japonii to kobiety zabiegają tego dnia o uwagę mężczyzn. Podobnie w Korei Południowej, tutaj każdy 14-ty dzień miesiąca jest dniem poświęconym miłości.

A co w Polsce?
W Polsce zakochani wręczają sobie prezenty „od serca”. Zarówno mężczyźni kobietom, jak i kobiety mężczyznom.
Jednym z najczęściej kupowanych upominków na Walentynki są oczywiście czekoladki. Jednak dla osób, które ograniczają cukier w swojej diecie lub po prostu chcą odżywiać się zdrowiej, mogą okazać się one nietrafionym prezentem.

Czym więc zastąpić tradycyjne czekoladki?

„Bakaliowy podarunek” idealny na Walentynki
Zdrowszą, równie smaczną i pasującą do okoliczności alternatywą jest „Bakaliowy podarunek” od firmy Orzeszek.
Opakowanie zawiera mix starannie dobranych i wyselekcjonowanych bakalii: łuskanych orzechów nerkowca, kalifornijskich migdałów i suszonej żurawiny.
To mały, uniwersalny i niezobowiązujący prezent, w niewysokiej cenie. Dobrze sprawdzi się jako zdrowy upominek, w tym na tak wyjątkową okazję, jaką bez wątpienia są Walentynki.

A to już wiesz?  Halloween z Meksyku rodem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy