Refleksje

Biały miesiąc, to czas postanowień noworocznych i moc wyprzedaży!

Biały miesiąc, to czas postanowień noworocznych i moc wyprzedaży!
Nowy Rok to dla wielu z nas czas postanowień i chęć wprowadzenia zmian na lepsze. Noworoczne cele sprzyjają wypracowaniu dobrych nawyków, dzięki czemu możemy zatroszczyć

Nowy Rok to dla wielu z nas czas postanowień i chęć wprowadzenia zmian na lepsze. Noworoczne cele sprzyjają wypracowaniu dobrych nawyków, dzięki czemu możemy zatroszczyć się jeszcze bardziej o nasze zdrowie. Wymieniając kołdrę i poduszkę nie tylko odświeżymy naszą sypialnię, ale też zadbamy o jakość i higienę snu, które są szczególnie ważne dla naszego zdrowia. W tym celu warto skorzystać z licznych wyprzedaży podczas rozpoczynającego się właśnie „białego miesiąca”. Tak nazywamy styczeń, który jest biały, nie tylko ze względu na pełnię zimy i leżący wokół śnieg. To także miesiąc, w którym można kupić wysokiej jakości tekstylia sypialniane w bardzo atrakcyjnych cenach. Biel, która króluje w alejkach większości marketów zachęca nas do skorzystania z szaleństwa wyprzedaży. Jakich promocji możemy się spodziewać?
Skąd się wziął „biały miesiąc”?
Karty historii pamiętają sytuacje, w których snucie planów wraz z początkiem roku wiązało się z chęcią rozwoju biznesu i polepszeniu finansów. John Wanamaker, amerykański przedsiębiorca i pionier w dziedzinie marketingu, zauważył, że tuż po Świętach Bożego Narodzenia sprzedaż w jego domu towarowym nie przynosi oczekiwanych zysków, a sam sklep świeci pustkami. Aby poprawić wyniki wpadł na genialny pomysł. Postanowił przecenić wszystkie białe produkty w swoim markecie. Tak właśnie w roku 1878 zapoczątkował efekt „Białego Miesiąca”, który stał się na tyle korzystny, że wyprzedaże kontynuowano w kolejnych latach. Z czasem tradycja rozprzestrzeniła się po świecie i dotarła także do Polski i po dziś dzień chętnie robimy zakupy tekstylne w tym okresie.

Co można kupić podczas wyprzedaży?
„Biały miesiąc” daje nam szansę, aby zakupić dobrej jakości tekstylia w atrakcyjnej cenie na lata, a co za tym idzie, poprawić jakość snu poprzez dobór odpowiednich poduszek czy kołder. Jeśli Twoja kołdra wymaga wymiany, to właśnie teraz jest najlepszy moment na jej zakup, w przyjaznych dla naszego portfela cenach. Produkty Wendre można znaleźć na przykład w marketach takich jak: E.Leclerc, Carrefour oraz Auchan. Będzie można znaleźć tam śnieżnobiałe poduszki i kołdry z linii Antibacterial, których wypełnienie ma działanie antybakteryjne, a poszycie minimalizuje rozwój roztoczy i ich alergenów. Również podczas promocji, będzie można kupić produkty Wendre z linii Aloe Vera. Dzięki nim możesz spać spokojnie, gdy jednocześnie Twoje ciało korzysta z roślinnych dobrodziejstw. A to z uwagi na regenerujące właściwości aloesu, które są przyjazne alergikom i osobom, których skóra skłonna jest do podrażnień. Niezależnie czy kupimy poduszkę, kołdrę, czy cały zestaw, bez wątpienia kupimy te rzeczy taniej. To tylko niektóre z produktów marki Wendre, które w styczniu pojawią się na sklepowych półkach w atrakcyjnych cenach.

A to już wiesz?  Czym jest walking? Maszeruj jak Robert Korzeniowski!

– Chcąc utrzymać śnieżną biel naszych kołder i poduszek, a także pozbyć się niechcianych drobnoustrojów musimy pamiętać o regularnym praniu. Kołdry
i poduszki powinniśmy prać co 3-4 miesiące, w temperaturze zgodnej ze wskazaniami na metce. Kołdry i poduszki Wendre dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, są odporne na mechacenie poszycia i brylowanie wypełnienia podczas prania. Dzięki temu można cieszyć się komfortowym użytkowaniem przez długie lata – informuje Beata Przybylak ekspert marki Wendre.
Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.
***
Wendre Polska sp. z o.o. jest jednym z największych producentów wyrobów pościelowych w Europie, od ponad stu lat sprawiając, że sypialnia jest ulubionym miejscem w domu Polaków. Działalność Wendre opiera się na trzech filarach: szacunku do pracowników, dbałości o najwyższą jakość produktów oraz troski o środowisko naturalne. W asortymencie firmy znajdują si tekstylia sypialnianie tj.: kołdry, poduszki, poduszki dekoracyjne, materace, topery oraz protektory na materace. Więcej informacji na: www.wendre.pl oraz www.wendre.sklep.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy