Sprawy społeczne Wiadomości branżowe

Tornister z niezbędnikiem higienicznym od Rossmanna

Firma Rossmann działając na rzecz poprawy higieny w Polsce zaprezentowała specjalną ofertę skierowaną do Rodziców tegorocznych pierwszoklasistów szkół podstawowych. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego przygotowano 30.000 tornistrów wyposażonych w wyprawkę szkolną oraz niezbędnik higieniczny. Produkty są dostępne tylko w drogeriach Rossmann.Tornistry zostały zaprojektowane przez firmę ENDO w 4 wersjach graficznych: dwóch dla dziewczynek i dwóch dla chłopców. Wyposażenie przygotowały: ENDO i firma Majewski (znana z kultowych kredek Bambino). Składa się ono m.in. z zeszytów w linię i w kratkę, papieru kolorowego, piórnika, ołówków, kredek świecowych, pojemnika na śniadanie, bidonu oraz worka na buty. Natomiast w skład niezbędnika wchodzi: mydło w kostce, szczoteczka do zębów, żel do mycia zębów, chusteczki higieniczne oraz nawilżany papier toaletowy.Tornistry zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych uczniach szkół podstawowych. Są nieprzemakalne, a do tego mają profilowane usztywniane plecy, miękkie szelki, wzmocniony i nieprzemakalny spód, a także dwie przegrody wewnętrzne. Ponadto zadbano o względy

Firma Rossmann działając na rzecz poprawy higieny w Polsce zaprezentowała specjalną ofertę skierowaną do Rodziców tegorocznych pierwszoklasistów szkół podstawowych. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego przygotowano 30.000 tornistrów wyposażonych w wyprawkę szkolną oraz niezbędnik higieniczny. Produkty są dostępne tylko w drogeriach Rossmann.

Tornistry zostały zaprojektowane przez firmę ENDO w 4 wersjach graficznych: dwóch dla dziewczynek i dwóch dla chłopców. Wyposażenie przygotowały: ENDO i firma Majewski (znana z kultowych kredek Bambino). Składa się ono m.in. z zeszytów w linię i w kratkę, papieru kolorowego, piórnika, ołówków, kredek świecowych, pojemnika na śniadanie, bidonu oraz worka na buty. Natomiast w skład niezbędnika wchodzi: mydło w kostce, szczoteczka do zębów, żel do mycia zębów, chusteczki higieniczne oraz nawilżany papier toaletowy.

Tornistry zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych uczniach szkół podstawowych. Są nieprzemakalne, a do tego mają profilowane usztywniane plecy, miękkie szelki, wzmocniony i nieprzemakalny spód, a także dwie przegrody wewnętrzne. Ponadto zadbano o względy bezpieczeństwa, ponieważ produkt posiada liczne elementy odblaskowe.

Akcja jest kontynuacją kampanii społecznej ?Akademia Higieny Rossmann?, której pierwsza edycja odbyła się
w ubiegłym roku. Wówczas, rozdano 100.000 niezbędników higienicznych wśród uczniów klas 1-3 w szkołach podstawowych w całym kraju.

Skąd pomysł na akcję z tornistrami dla najmłodszych? Od wielu lat firma Rossmann przeprowadza i angażuje się
w różne akcje charytatywne i społeczne. Dołączając do każdego naszego tornistra prezent w postaci niezbędnika higienicznego, Rossmann chce działać na rzecz poprawy higieny w Polsce. Zasad przestrzegania higieny powinno się uczyć w domu i w szkole już od najmłodszych lat. Tymczasem badania nawyków higienicznych Polaków nie są optymistyczne – kilkadziesiąt procent z nas nie myje codziennie zębów lub kąpie się tylko raz w tygodniu.

Dzięki drogeriom Rossmann rodzice pierwszaków zaoszczędzą czas i zyskają pewność, że kupują wysokiej jakości produkt w przyjaznej cenie – tylko 159,99 zł, podczas gdy za plecak porównywalnej jakości trzeba zapłacić co najmniej 280 zł.

A to już wiesz?  ?Rodzina ma głos!? ? prawdziwy początek pracy na rzecz rodziny w samorządzie

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy