Biznes Prawo

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy
W dniach 15-16 marca 2016 roku w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie zaprezentują się prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie prawne. Dla studentów i absolwentów prawa będzie to okazja do uzyskania informacji na temat aktualnych ofert praktyk i

Data publikacji: 2016-02-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Prawnicze Targi Praktyk i Pracy
Kategoria: BIZNES, Prawo

W dniach 15-16 marca 2016 roku w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie zaprezentują się prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie prawne. Dla studentów i absolwentów prawa będzie to okazja do uzyskania informacji na temat aktualnych ofert praktyk i pracy.

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy BIZNES, Prawo - W dniach 15-16 marca 2016 roku w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie zaprezentują się prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie prawne. Dla studentów i absolwentów prawa będzie to okazja do uzyskania informacji na temat aktualnych ofert praktyk i pracy.

BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Samorząd Studentów WPiA UW już po raz szósty  zapraszają na Prawnicze Targi Praktyk i Pracy.

W dniach 15-16 marca 2016 roku w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie w holu głównym oraz sali wystawienniczej nr 0.97 zaprezentują się wystawcy tegorocznej edycji. Będą to nie tylko prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie, ale również firmy ściśle związane z branżą prawną.

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy to niepowtarzalna okazja, aby studenci i absolwenci prawa mogli spotkać się z potencjalnymi pracodawcami i uzyskać aktualne informacje na temat pracy, praktyk i staży w branży prawnej. Uczestnictwo w Targach daje możliwość poznania kancelarii oraz firm obecnych na polskim rynku. Spotkanie z przyszłym pracodawcą, to także szansa na zapoznanie się z wymaganiami kwalifikacyjnymi oraz kompetencyjnymi, które
są niezbędne do rozpoczęcia kariery zawodowej.

Dodatkowo podczas Prawniczych Targów Praktyk i Pracy będą odbywały się:

szkolenia i warsztaty prowadzone przez doświadczonych praktyków,
Symulacja Rozprawy Sądowej oraz Turniej Negocjacyjny,
konkursy z nagrodami organizowane przez Wystawców,
konsultacje i porady związane z karierą udzielane przez firmę BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory,
testy sprawdzające poziom i umiejętności Legal English.

Zachęcamy do śledzenia aktualności dotyczących Targów na stronie www.targiprawnicze.pl Znajdą tam Państwo wszelkie informacje dotyczące Wystawców, Patronów, Partnerów
oraz atrakcji towarzyszących Targom.

Zapraszamy również do zapisywania się do newslettera Prawniczych Targów Praktyk i Pracy: http://targiprawnicze.pl/newsletter. Będziemy w nim na bieżąco informować o wszelkich zmianach dotyczących Targów.

A to już wiesz?  Lewandowski, Krychowiak i Szczęsny najbardziej medialnymi piłkarzami

 

PRAWNICZE TARGI PRAKTYK I PRACY
Data: 15-16 marca 2016
Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie (BUW)
http://targiprawnicze.pl
https://www.facebook.com/targiprawnicze

 

Więcej informacji udziela:
Patrycja Lesiak
[email protected]
506-026-385

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Prawnicze Targi Praktyk i Pracy BIZNES, Prawo - W dniach 15-16 marca 2016 roku w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie zaprezentują się prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie prawne. Dla studentów i absolwentów prawa będzie to okazja do uzyskania informacji na temat aktualnych ofert praktyk i pracy.
Hashtagi: #BIZNES #Prawo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy