Poradnik Porady Porady dla gospodyni Porady dla męża Porady dla żony

Piknik wegetariański, owocowy, prezentujący kuchnie narodowe, na przykład włoski, francuski lub polski, grill

Piknik wegetariański, owocowy, prezentujący kuchnie narodowe, na przykład włoski, francuski lub polski, grill
MATERIAŁ PORADNIKOWY, EMPIK Maj 2014 r. Czas na wspaniały piknik! Czego potrzebujemy, by zorganizować doskonały piknik? Odpowiedniego miejsca -dla amatorów biesiadowania na trawie wystarczy przydomowy

MATERIAŁ PORADNIKOWY, EMPIK
Maj 2014 r.

Czas na wspaniały piknik!

Czego potrzebujemy, by zorganizować doskonały piknik? Odpowiedniego miejsca -dla amatorów biesiadowania na trawie wystarczy przydomowy ogródek, miejski park bądź plaża nad rzeką, na pewno dobrej pogody, a potem już tylko pomysłowego menu oraz pięknej oprawy.

Jeśli coś zajmuje się nam naprawdę ?udać?, warto się do tego odpowiednio przygotować. Zacznijmy więc od menu. Jeśli ma się składać z ciepłych potraw konieczne będzie dobranie odpowiedniego miejsca, w którym będziemy mogli zainstalować grilla. Jeśli planujemy zimne przekąski, możemy się z nimi ulokować niemal wszędzie.
Czego będziemy potrzebować? Leżaków lub koca do siedzenia. Zależnie od zaplanowanego menu, przyda się na pewno: estetyczna zastawa stołowa ? im lżejsza, tym lepsza -? kubki, sztućce, nóż oraz zestaw przypraw. Warto zabrać ze sobą także serwetki albo wymiennie estetycznie wyprasowane ściereczki, które mogą je z powodzeniem zastąpić. Jeśli w menu pojawia się alkohol, nie zapomnijmy o otwieraczu bądź korkociągu. Pamiętać trzeba także o tym, że natura czeka na nas wraz ze całymi swoimi mieszkańcami, wśród jakich są także? komary. Sposób na komary powinien nas skutecznie przed nimi ochronić.
O ile nie wybieramy się w daleką podróż, czy nie mamy w menu lodów, lodówka turystyczna nie jest podstawowym elementem naszego pikniku. Potrzebna może się natomiast okazać torba termoizolacyjna bądź wkłady chłodzące.

Piknik wegetariański, owocowy, prezentujący kuchnie narodowe, na przykład włoski, francuski lub polski, grill? ? możliwości i wariantów jest co niemiara. Wyjątkowy piknik wymaga wyjątkowej oprawy! Dla tych, którzy chcą zadbać także o jego estetyczną stronę, Empik przygotował kolekcję ?Czas na piknik?. Kolorowe elementy kolekcji zostały stworzone z włókna bambusowego i nadają się do zmywarek. Znajdziemy wśród nich: kubki, silikonowe pędzelki, młynki do przypraw i szczypce do sałat oraz ruszt do grillowania kukurydzy ? z ich pomocą grillowanie stawanie się bezpieczne, łatwe i przyjemne! Kolekcję uzupełniają: stylowe koce piknikowe, oryginalne akcesoria kuchenne wykonane z jeansu (rękawica i łapka), a także intensywnie żółte rękawice kuchenne z silikonową ochroną oraz lampiony w wielu wariantach kolorystycznych.

A to już wiesz?  5 kroków, by być pewnym siebie

Miejsce w którym biesiadujemy, po zakończeniu pikniku powinno wyglądać właśnie tak samo jak przed jego rozpoczęciem. Dlatego pamiętajmy o workach na śmieci oraz dokładnym posprzątaniu pozostałości po naszej uczcie.

——————————————————–
Empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W 200 salonach Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, dekoracji do domu, produktów i zabawek edukacyjnych, artykułów do relaksu i pielęgnacji, rozwoju własnego, gier planszowych i gadżetów podróżniczych a także bilety na różnorodne wydarzenia. Dla ponad 30 milionów klientów rocznie Empik jest swoistym przewodnikiem po tym, co w kulturze i rozrywce najmodniejsze i najbardziej godne uwagi.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy