Pomysły Poradnik Porady

Zimny jesienny wieczór? Lubię to!

Zimny jesienny wieczór? Lubię to!
Informacja prasowa Wrocław, 24.10.2016 Zimny jesienny wieczór? Lubię to! Coraz wcześniej robi się ciemno, a na dworze panuje aura delikatnie mówiąc nieprzyjazna – pierwsze przymrozki,

Informacja prasowa Wrocław, 24.10.2016

Zimny jesienny wieczór? Lubię to!

Coraz wcześniej robi się ciemno, a na dworze panuje aura delikatnie mówiąc nieprzyjazna – pierwsze przymrozki, wiatr i deszcz. Czy oznacza to, że wszystkie wieczory aż do wiosny będą stracone? Jasne, że nie! Oto garść inspiracji, które pomogą cieszyć się czasem spędzonym w domu.
Kiedy ostatnio miałaś okazję wykonać własnoręcznie jakiś użytkowy przedmiot? Poznać twórczość nowego pisarza? Stworzyć nowe zestawienia rzeczy, które już od dawna masz w swojej szafie? Walczyć o zwycięstwo w emocjonującym turnieju? Właśnie teraz nadchodzi wymarzona pora na kreatywność, spotkania z przyjaciółmi, próbowanie nowych rzeczy i nie żałowanie sobie czasu na nic!

Pomysł numer 1
Zorganizuj turniej gier planszowych, domina lub warcabów. Zaproś do udziału przyjaciół. Im więcej Was będzie, tym lepsza zabawa. Niech każdy przyniesie swoje ulubione gry – możecie przecież rozgrywać równolegle pojedynki w różnych dyscyplinach i poczuć się jak na olimpiadzie! Jeśli lubisz proste zabawy, przy których można swobodnie porozmawiać i pośmiać się – wybierz bierki. Jeśli zaś jesteś prawdziwym mózgiem, spraw sobie grę typowo strategiczną i znajdź partnerów gotowych się z Tobą zmierzyć.

Pomysł numer 2
Przygotuj dzbanek ulubionej herbaty. Przygaś światło w pokoju, zapal lampkę oraz świece. Zadbaj o przytulny klimat. Wejdź pod koc i pomyśl o miejscu, gdzie spędziłaś ostatnie egzotyczne wakacje. Jakie smaki i zapachy przywołuje to wspomnienie? Zamów do domu wyjątkowe danie kojarzące Ci się z tym zakątkiem świata, na przykład przez Pyszne.pl. Na samo wspomnienie robi się cieplej!

Pomysł numer 3
Zaproś jedną lub dwie koleżanki, których gustowi ufasz w 100 procentach. Wyciągnij z szafy jesienne swetry, szale, cieplejsze sukienki i zafunduj dziewczynom pokaz mody. Wystawiajcie i notujcie oceny, które przyznajecie poszczególnym ciuchom. Trzy najgorsze rzeczy odpadają z gry – pozbądź się ich lub oddaj. Z pozostałych ciuchów ułóżcie przynajmniej trzy nowe konfiguracje. Musisz założyć je na siebie i sfotografować, żeby zabawa była zaliczona! Może zechcesz podzielić się swoimi nowymi stylizacjami na Instagramie?

A to już wiesz?  Noworoczne postanowienia? Tak, ale do 12 stycznia!

Pomysł numer 4
Czy kojarzysz choć jedną książkę, która jest aktualnie nowością wydawniczą? Czy wiesz, kto otrzymał w tym roku literackiego Nobla? Chciałabyś sprawdzić, która książka była najczęściej czytana? Książki nie gryzą, a potrafią zafundować sporo miłych chwil. Jesienią koniecznie wybierz się do księgarni lub biblioteki. Z fajną książką u boku trudno się nudzić! Jakie jeszcze dzieła sztuki są dobre na długie wieczory? Sprawdź, czy potrafisz wymienić 3 filmy, których akcja rozgrywa się jesienią? To świetny temat przewodni maratonu filmowego, którego repertuar dobierzesz sama!

* * * * *

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy