Refleksje

Niezwykły świat wirtualnej rzeczywistości.

Niezwykły świat wirtualnej rzeczywistości.
Niezwykły świat wirtualnej rzeczywistości. Milka przenosi gości Zimowych Miasteczek na skocznię narciarską Zimowe Miasteczka Milka, czyli najsłodsza narciarska propozycja tej zimy już wystartowały. W Jaworzynie

Niezwykły świat wirtualnej rzeczywistości. Milka przenosi gości Zimowych Miasteczek na skocznię narciarską

Zimowe Miasteczka Milka, czyli najsłodsza narciarska propozycja tej zimy już wystartowały. W Jaworzynie Krynickiej Fioletowa Krowa pokazała, jak być delikatnym, a teraz ze swoim przesłaniem przenosi się do Zieleńca. Kolejna miejscowość to kolejne przygody, które czekają na uczestników – każdy, kto odwiedzi Zimowe Miasteczko Milka, będzie mógł się poczuć jak skoczek narciarski i przy okazji poznać najsłodszy smak tej zimy!
W ten weekend tysiące osób na stokach przekonało się o delikatności Fioletowej Krowy. W Jaworzynie Krynickiej Milka otworzyła sezon Zimowych Miasteczek, będących wielką atrakcją dla narciarzy i snowboardzistów. Zmęczeni mogą tam wypocząć, zmarznięci mogą się ogrzać, a znudzeni dać ponieść się zabawie razem z DJ Milki. Ponadto, na fanów zimowego szaleństwa w strefie relaksu czeka gorąca czekolada, która pomoże się im szybko zregenerować.
Zimowe Miasteczka Milka to także szansa na to by przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości. Jeśli kiedyś zastanawialiście się, co czuje Kamil Stoch stojąc u progu skoczni narciarskiej – teraz będziecie mogli się o tym przekonać. Na uczestników Zimowych Miasteczek Milka czeka fantastyczna zabawa w okularach VR. Będzie to super okazja, aby poznać świat wirtualnej rzeczywistości i poczuć się jak zawodnicy na skoczni. Zaawansowana technologia pozwala niemal zanurzyć się świat cyfrowej rozrywki i przeżyć te same emocje, które towarzyszą skoczkom. Trójwymiarowy obraz 360 stopni przeniesie każdego na skocznię narciarską, dając realistyczne poczucie prawdziwego skoku – wrażenia są niesamowite. Dodatkowo, dla ciekawskich przygotowany został prawdziwy strój skoczka narciarskiego, narty, kombinezon i kask, dzięki czemu wszyscy będą mogli przekonać się, w co wyposażeni są nasi skoczkowie. To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez Milkę. Przed wejściem na stok każdy będzie mógł się rozgrzać z profesjonalnymi trenerami i instruktorami. Zmarznięci będą mogli się rozgrzać przy Milkowych barach, gdzie na wszystkich gości czekać będzie słodka, gorąca czekolada. Wkraczając będzie można za darmo wypożyczyć kamerę sportową GO PRO Hero, która uwieczni każdy spektakularny zjazd, a nagranie na płycie DVD przez lata stanowić będzie wyjątkową pamiątkę. Dla najmłodszych przygotowano natomiast liczne zabawy i konkursy z nagrodami.
Zimowe Miasteczka Milka obok zabawy mają przypominać o bezpieczeństwie i wzajemnej uprzejmości podczas zimowych rozrywek, dlatego też projekt będzie uświadamiać narciarzy i snowboardzistów w temacie dobrych praktyk poruszania się na stoku. W wybranych miejscach Milka będzie rozdawać czekolady z dołączonym dekalogiem narciarskim FIS, w którym opisane są zasady bezpiecznego korzystania ze stoków. Tym samym, dzięki delikatności i dobrej zabawie narciarze i snowboardziści poznają najważniejsze zasady poruszania się po stokach i staną się dla siebie bardziej uprzejmi.
Jeśli nie było Cię w Jaworzynie Krynickiej, to nic straconego – w najbliższy weekend Zimowe Miasteczko Milka zawita do Zieleńca, a następnie odwiedzi także Czarną Gorę (03-04.02), Szczyrk (10-11.02), Istebną (17-18.02) oraz Białkę Tatrzańską (24-25.02).

A to już wiesz?  Loża Ekspertów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy