Biznes Sport

Mio zaprasza na BIKE EXPO

Mio zaprasza na BIKE EXPO
Już po raz trzeci na Stadionie Narodowym w Warszawie BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2019”, który odbędzie się w dniach 6 – 7 kwietnia 2019

Data publikacji: 2019-04-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Mio zaprasza na BIKE EXPO
Kategoria: Sport, BIZNES

Już po raz trzeci na Stadionie Narodowym w Warszawie BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2019”, który odbędzie się w dniach 6 – 7 kwietnia 2019 roku.

Mio zaprasza na BIKE EXPO Sport, BIZNES - Już po raz trzeci na Stadionie Narodowym w Warszawie BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2019”, który odbędzie się w dniach 6 – 7 kwietnia 2019 roku.

Już po raz trzeci na Stadionie Narodowym w Warszawie  BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2019”, który  odbędzie się w dniach 6 – 7 kwietnia 2019 roku.
Zeszłoroczne wydarzenie odwiedziło 15.400 osób, a 281 rowerów  testowało prawie 3000 spośród nich. W strefie expo 54 wystawców zaprezentowało produkty ponad 120 producentów, obejrzeć można było 336 najnowszych modeli rowerów w cenach od 300 zł do 59.000 zł.  6 i 7 kwietnia 2019 roku będzie można ponownie testować setki rowerów na specjalnie przygotowanych torach szosowych, MTB i elektrycznych.

W ramach "BIKE EXPO – Narodowy test Rowerowy 2019"  uczestnicy tego przedsięwzięcia będą mogli zapoznać się z wystawą sprzętu i akcesoriów rowerowych oraz ofertą turystyczną z możliwością jej zakupu na miejscu, zobaczyć rowerowe show i wydarzenia towarzyszące oraz ścigać się na płycie Stadionu Narodowego w amatorskich wyścigach kolarskich organizowanych przez Lang Team. Odwiedzający będą mogli również testować różnego rodzaju rowery oraz akcesoria wielu producentów – między innymi wszystkie produkty serii Cyclo marki Mio.

Rodzina produktów Mio Cyclo z kwartału na kwartał powiększa się. W marcu na rynek trafiła nasza najnowsza nawigacja rowerowa Mio Cyclo 215HC. Model ten to coś więcej niż tylko zwykła nawigacja rowerowa – to komputer pokładowy naszego roweru. Ten i inne produkty będą dostępne na naszym stoisku. Dzięki takim wydarzeniom staramy się być bliżej naszych klientów i wyciągać wnioski na przyszłość w rozmowie z nimi. Mio Polska jest partnerem ustanowienia Rekordu Guinnessa przez Valerjana Romanovskiego w kategorii: Najdłuższa jazda na rowerze stacjonarnym przy temperaturze -100°C w komorze kriogenicznej. Także zapowiadają się ciekawe dwa dni targów – skomentował Łukasz Tetkowski, Marketing Manager CEE MiTAC Europe.
Bilety na "BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy" są do nabycia online i w kasach przed wejściem.

A to już wiesz?  Dentons wyróżniony jako Międzynarodowa Firma Prawnicza Roku przez The Lawyer

O firmie:
  MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcja systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów. 
Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Mio zaprasza na BIKE EXPO Sport, BIZNES - Już po raz trzeci na Stadionie Narodowym w Warszawie BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2019”, który odbędzie się w dniach 6 – 7 kwietnia 2019 roku.
Hashtagi: #Sport #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy