Aktualności

LEKARZ BIZNESU Z NOWYM TELEWIZYJNYM PROGRAMEM

LEKARZ BIZNESU Z NOWYM TELEWIZYJNYM PROGRAMEM
INFORMACJA PRASOWA Warszawa, 7 czerwca 2017 LEKARZ BIZNESU Z NOWYM TELEWIZYJNYM PROGRAMEM – OSTATNIE ZGŁOSZENIA DO PROGRAMU! Już jesienią na kanale ZOOM TV rusza program

INFORMACJA PRASOWA
Warszawa, 7 czerwca 2017

LEKARZ BIZNESU Z NOWYM TELEWIZYJNYM PROGRAMEM – OSTATNIE ZGŁOSZENIA DO PROGRAMU!

Już jesienią na kanale ZOOM TV rusza program Marka Borowińskiego, znanego lekarza sklepów – Shop Doctora. W „Sklepowych Rewolucjach” poznamy błędy, które właściciele sklepów popełniają najczęściej, dowiemy się jak ich unikać, co robić by zwiększyć sprzedaż i zysk. Shop Doctor, znany specjalista od Visual Merchandisingu, wyruszy w Polskę, by ratować właścicieli biznesów z problemami oraz pomóc im generować większe zyski. W ciągu 13 odcinków pomoże sklepom z każdego zakątka kraju.
Napisz proszę, chociaż krótki list…

Na podstawie listów od właścicieli sklepów Shop Doctor wybierze miejsca, do których przyjedzie i dokona analizy obecnej sytuacji oraz zaproponuje rozwiązania, które usprawnią działanie sklepu, a finalnie zwiększą jego przychody. W programie przede wszystkim zobaczymy, z jakimi problemami każdego dnia muszą się mierzyć właściciele małych, często rodzinnych biznesów. Dr Marek Borowiński przemierzy całą Polskę wzdłuż i wszerz badając i analizując ich sklepy, następnie wystawi właściwą receptę.

Miliony monet
Jak będzie wyglądał program? Po przyjeździe na miejsce, Shop Doctor przyjrzy się każdemu ze sklepów oczami jego potencjalnych klientów. Dr Marek Borowiński to znany specjalista od Visual Merchandisingu, a zatem w momencie stawiania diagnozy oraz naprawiania błędów przede wszystkim zwróci uwagę na oddziaływanie koloru w sklepie lub zastosowanie oświetlenia systemów ekspozycyjnych. W zależności od zastanej sytuacji zaleci zmianę oświetlenia, kolorystyki wnętrza lub wyglądu personelu sklepu. Wszystko po to, aby sklep przyciągał uwagę i zachęcał do zrobienia w nim zakupów. Jednak walory estetyczne sklepu oraz jego przejrzystość nie będą jedynymi zagadnieniami, na których skupi się prowadzący. Jego uwadze nie umkną takie kwestie, jak czytelność podziału na strefy, a także łatwość poruszania się po sklepie. Dokonując sklepowych rewolucji przeanalizuje też jakość komunikacji w sklepie w kontekście grupy docelowej, a także skuteczność komunikacji POS. Po analizie i wymianie sugestiisklepu, Shop Doctor rozpocznie naprawianie błędów.

A to już wiesz?  Czy istnieje reklama idealna, w tym zgodna z prawem?

Zwieńczeniem każdego odcinka będzie ponowne otwarcie sklepu – takiego, który cieszy oko oraz przynosi zyski. Sklepowe Rewolucje zadebiutują na antenie ZOOM TV już jesienią. Sklepy mogą zgłosić się do programu pod adresem: [email protected].

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy