Aktualności

Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup

YES partnerem Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup Już 9 czerwca wystartuje ósma edycja Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup. YES jako partner tego wydarzenia

YES partnerem Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup

Już 9 czerwca wystartuje ósma edycja Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup. YES jako partner tego wydarzenia przygotował z tej okazji piękne i cenne nagrody.

Turniej Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup to najbardziej prestiżowe wydarzenie wśród imprez organizowanych wyłącznie dla pań i jedno z najbardziej prestiżowych w tej części Europy. YES jako partner tego wydarzenia specjalnie na tę okazję przygotował dla zwyciężczyń eleganckie statuetki zaprojektowane przez Magdę Dąbrowską ? projektantkę YES.

Ponadto, na jednym z dołków konkursowych, będzie można wygrać bardzo kobiecą nagrodę ? bransoletkę z Kolekcji YES – Empire. Kolekcja ta, inspirowana art déco i magią Nowego Jorku, została zaprojektowana przez Kasię Bukowską. Bransoletkę z pereł zdobią oprawione w srebro kamienie Swarovski Elements.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup będzie Martyna Mierzwa – pierwsza polska golfistka. Zawody odbędą się 9 i 10 czerwca na polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku. Uczestniczki, jak co roku, będą miały możliwość zdobycia punktów w Rankingu Polskiego Związku Golfa.

O YES
YES to polska marka jubilerska, która od ponad 30 lat kreuje własną jubilerską tożsamość i styl. Produkty z portfolio YES to najlepsze jubilerskie tradycje połączone z pięknem w naturalności, które budzą pożądanie i wyrażają wewnętrzny blask wśród kobiet. YES współpracuje z najlepszymi artystami, projektantami oraz stylistami nieustannie podejmując ryzyko estetycznych eksperymentów. Dowiedz się więcej na YES.pl.

A to już wiesz?  Bezpieczny Pesel – jak ochronić swoje dane?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy