Aktualności

Już wkrótce otwarcie Niedorzecznych. Miejsce dla amatorów dobrego jedzenia i chilloutu.

Już wkrótce otwarcie Niedorzecznych. Miejsce dla amatorów dobrego jedzenia i chilloutu.
Niedorzeczne miejsce nad Wisłą! Już wkrótce otwarcie Niedorzecznych. Miejsce dla amatorów dobrego jedzenia i chilloutu. Niedorzeczni znajdują się kilka kroków od mostu Poniatowskiego, przy ul.

Niedorzeczne miejsce nad Wisłą!

Już wkrótce otwarcie Niedorzecznych. Miejsce dla amatorów dobrego jedzenia i chilloutu.

Niedorzeczni znajdują się kilka kroków od mostu Poniatowskiego, przy ul. Wioślarskiej 12. W miejscu, które jest doskonale widoczne dla wszystkich przekraczających Wisłę. W tym roku właściciele klubu postanowili stworzyć miejsce, w którym mieszkańcy Warszawy będą mogli uciec od miejskiego zgiełku. Planowane jest stworzenie specjalnej food trucowej strefy, gdzie każdy amator dobrego jedzenia znajdzie coś dla siebie. Główną ideą miejsca jest oderwanie od codziennego pędu bez konieczności wyjazdu z miasta. Lunch nad Wisłą to idealny sposób na chociażby chwilowe oderwanie się od pracy i stresu. Miejsce ma być alternatywą dla głośnych imprez odbywających się dookoła i stanowić punkt w którym możliwe będzie spędzenie np. miłego, niedzielnego popłudnia czy też zjedzenie pożywnego śniadania.

?Nad Wisłą można odpocząć. Postanowiliśmy w tym roku stworzyć dość ?niedorzeczne? miejsce – odpoczynku, relaksu i dobrego jedzenia. Znajdujemy się w samym centrum wakacyjnych imprez – my idziemy pod prąd i stawiamy na odpoczynek bez hucznych imprez? – mówią właściciele klubu.
W ciągu dnia Niedorzeczni będą oferować całą strefę gastro (czynną w weekendy od 10 do 2, w dni powszednie od 12 do 24). Pomysł na stworzenie stałej strefy gastronomicznej pojawił się w zeszłym roku, po zorganizowaniu pierwszego zjazdu food truckowego nad Wisłą. Zeszłoroczna, jednodniowa impreza ma być przekształcona w codzienny punkt dostarczający klientom nadwiślańskich barów pożywienia oraz chwili spokoju.

Wieczorami będzie można spędzić czas przy spokojnej, chilloutowej muzyce, a w ciągu dnia planowane są cykliczne spotkania dotyczące m.in. zdrowego odżywiania. Wszystkie przewidziane atrakcje będą dotyczyły tematu SLOW LIFE, zdrowego trybu życia, regeneracji organizmu i duszy po trudach dnia codziennego. Specjalnie zaaranżowana strefa relaxu z leżakami, hamakami, nadmorskim piachem i pieknym widokiem na pewno sprawi, że każdy znajdzie chwile, tak potrzebnego w dzisiejszych czasach, spokoju.

A to już wiesz?  Vi-Fest Summer Festival

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy