Aktualności

Spotkanie z Katarzyną Miller, 13 maja

Spotkanie z Katarzyną Miller, 13 maja
INFORMACJA PRASOWA, EMPIK Maj 2014 r. Empik zaprasza na spotkanie z Katarzyną Miller Już we wtorek, 13 maja, w warszawskim salonie Empik Junior przy ulicy

INFORMACJA PRASOWA, EMPIK
Maj 2014 r.

Empik zaprasza na spotkanie z Katarzyną Miller
Już we wtorek, 13 maja, w warszawskim salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej odbędzie się spotkanie z Katarzyną Miller. Psycholożka będziepromować swoją premierową książkę zatytułowaną ?Być kobietą i wreszcie zwariować?. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Najnowsza książka Katarzyny Miller to kontynuacja bestsellerowego tytułu ?Być kobietą a nie zwariować. Opowieści psychoterapeutyczne?.To zapis prawdziwych rozmów z terapii grupowej prowadzonej przez autorkę. 13 pacjentek dzieli wiek, problemy, podejście do życia. Łączy poczucie niespełnienia i pragnienie zmian.

Rozmawiają o miłości, seksie i związkach, o swojej przeszłości, domu rodzinnym, nawykach, oczekiwaniach, tęsknotach i zwątpieniach. Próbują odzyskać swoją wartość, odnaleźć radość życia i pogodzić czasem niemożliwe do pogodzenia wymagania wobec kobiet.Psycholożka prowadzi dyskusję, w taki sposób,aby zmotywować kobiety do tworzenia i sprawić, aby zobaczyły siebie w zupełnie innym świetle. Katarzyna Miller przekonuje, że każda kobieta możeodmienić nasze działanie i ?zwariować na własnym punkcie?.

Katarzyna Miller to psycholożka, pisarka, poetka, filozofka i psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim stażem. Prowadzi terapie indywidualne i grupowe oraz wykłada psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Stale współpracuje z miesięcznikiem ?Zwierciadło?. Jej wypowiedzi eksperckie często można usłyszeć w radiu oraz w telewizji.

——————————————————–
Empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W 200 salonach Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, dekoracji do domu, produktów i zabawek edukacyjnych, artykułów do relaksu i pielęgnacji, rozwoju własnego, gier planszowych i gadżetów podróżniczych a także bilety na różnorodne wydarzenia. Dla ponad 30 milionów klientów rocznie Empik jest swoistym przewodnikiem po tym, co w kulturze i rozrywce najmodniejsze i najbardziej godne uwagi.

A to już wiesz?  Kolejna piekarnia Asprod Drive w Szczecinie umożliwi bezpieczne zakupy tuż przed Świętami

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy