Aktualności

Eliza Gwiazda nagrodzona statuetką za Sukces Roku 2017

Eliza Gwiazda nagrodzona statuetką za Sukces Roku 2017
INFORMACJA PRASOWA Eliza Gwiazda nagrodzona statuetką za Sukces Roku 2017 W miniony wtorek odbyła się szósta gala „Osobowości i Sukcesy Roku”. Wśród nagrodzonych za „Sukces

INFORMACJA PRASOWA

Eliza Gwiazda nagrodzona statuetką za Sukces Roku 2017

W miniony wtorek odbyła się szósta gala „Osobowości i Sukcesy Roku”. Wśród nagrodzonych za „Sukces Roku 2017” znalazła się Eliza Gwiazda, która otrzymała statuetkę za osiągnięcia dokonane z portalem Flaashh.pl.

Nagrody podczas Gali otrzymały wybitne osobowości, które wyróżniły się przez ostatni rok swoją pracą i osiągnięciami. Nagrody przyznawane były w kategoriach: polityka, sport, film, nauka, kultura, sztuka, moda etc. Eliza Gwiazda – redaktorka naczelna portalu wblyskufleszy.pl oraz współpracująca z portalem Flaashh.pl – została wyróżniona za Sukces Roku 2017. – Bardzo cieszę się z nagrody. Jurorzy w kuluarach mówili, że docenili przede wszystkim moją determinację i pracowitość – opowiada Eliza Gwiazda.
Eliza Gwiazda przez ostatni rok ciężko pracowała na swoją pozycję w branży. Przeprowadziła dziesiątki wywiadów, przeprowadziła setki relacji z eventów. Stale rozwija swój portal oraz realizuje się na wielu innych płaszczyznach. Najbliższe miesiące również są dla niej bardzo pracowite – możemy zobaczyć ją w serii „Auto na wybiegu” emitowanym na kanale Motowizja, a już od czerwca zobaczymy ją w kolejnym programie telewizyjnym – „Klucz do serca” na antenie ZOOM TV.

A to już wiesz?  Odkryj na nowo kiełbasę krakowską i żywiecką

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy