Aktualności

Monika Brodka w Jury konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow

Monika Brodka w Jury konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow
Warszawa, 24 marca 2017 r. Monika Brodka w Jury konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow Ruszył konkurs FIRESTONE Headliners of Tomorrow dla młodych, zdolnych muzyków, którego

Warszawa, 24 marca 2017 r.

Monika Brodka w Jury konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow

Ruszył konkurs FIRESTONE Headliners of Tomorrow dla młodych, zdolnych muzyków, którego jurorką jest Monika Brodka. Wraz z pozostałymi członkami Jury wyłoni TOP 3 finalistów i spośród tej trójki publiczność wybierze jednego wykonawcę, który zagra koncert na Firestone Stage – oficjalnej scenie Open’er Festival.

W pierwszym etapie konkursu muzycy będą mogli zgłaszać swoje autorskie piosenki w formacie audio lub video za pośrednictwem strony www.konkursfirestone.pl. To właśnie spośród nich Jury konkursowe pod przewodnictwem Moniki Brodki wybierze TOP3 finalistów, którzy zostaną nagrodzeni profesjonalnymi video sesjami live oraz warsztatami doskonalącymi technikę występów na scenie z udziałem Ambasadorki i Jury. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 kwietnia br.
Etap drugi rozstrzygnie się poprzez internetowe głosowanie publiczności. Na stronie konkursu zostaną opublikowane nagrania wykonane podczas sesji muzycznych live. To na ich podstawie internauci wytypują na przełomie kwietnia i maja zwycięzcę konkursu, który otrzyma tytuł Headliner of Tomorrow i zagra koncert na Firestone Stage podczas Open’er Festival 2017, który odbędzie się w dniach od 28 czerwca do 1 lipca br.
„Mam wielka nadzieję, że poprzez nasz konkurs znajdziemy naprawdę zdolnych artystów, dla których występ na Open’er Festival będzie dopiero początkiem długiej kariery. Jestem bardzo ciekawa, co do nas przyślecie, będziemy słuchać uważnie!” – mówi Monika Brodka, Juror konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow.
Nagrody czekają również na głosujących. Jeżeli fani po głosowaniu dodatkowo uzasadnią swoją decyzję, otrzymają szansę wygrania jednego z 10 podwójnych biletów na Open’era i 40 upominków od Firestone.
Partnerami konkursu są Alter Art – organizator festiwalu Open’er oraz wytwórnia płytowa Kayax.

A to już wiesz?  WARSZAWA W RYTMIE IBIS MUSIC!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy