Prezenty Wielkanoc

Wielkanocne upominki dla dzieci ? inspiracje

Wielkanocne upominki dla dzieci ? inspiracje
Wielkanocne upominki dla dzieci ? inspiracje z empik.com Święta Wielkanocne stanowią świetną okazję do obdarowywania najbliższych, szczególnie najmłodszych członków naszych rodzin. Z myślą o wszystkich,

Wielkanocne upominki dla dzieci ? inspiracje z empik.com

Święta Wielkanocne stanowią świetną okazję do obdarowywania najbliższych, szczególnie najmłodszych członków naszych rodzin. Z myślą o wszystkich, którzy przy okazji rodzinnych spotkań zechcą zamienić się w hojnego zajączka i podarować maluszkom miłe upominki przygotowaliśmy zestawienie pomysłów na prezenty wielkanocne dla dzieci.

Rodzinna zabawa
Wolny czas podczas świąt najlepiej wykorzystać spędzając czas wspólnie, całą rodziną. Warto więc wybrać takie upominki wielkanocne dla najmłodszych, które zaangażują w zabawę nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Wśród idealnych propozycji, które dostarczą rozrywki wszystkim członkom rodziny znajdziemy m.in. familijne gry planszowe, interaktywne zabawki oraz klocki, np.:

Gra towarzyska Dobble ? w Dobble można grać na klika sposobów, w aż pięć mini-gier. W najpopularniejsze wersji jedną z kart kładzie na środku stołu, a pozostał rozdaje się graczom. Na ustalony sygnał gracze porównują pierwszą ze swoich kart z kartą ze stołu szukając wspólnego symbolu. Symbol nazywają głośno i szybko kładą swoją kartę na stole, przykrywając starą kartę. Teraz każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą. Szybka i emocjonująca rozgrywka ćwiczy spostrzegawczość i refleks, a także zapewnia całej rodzinie mnóstwo zabawy! Dobble, od pierwszych dni po premierze, znajduja się w czołówce bestsellerów wśród gier planszowych na empik.com: http://www.empik.com/zabawki/gry-planszowe.

Zabawka interaktywna Magic Jinn, państwa – Magic Jinn to niezwykła zabawka. Ten inteligentny zwierzak poprosi Was abyście pomyśleli o dowolnie wybranym państwie. Wspólnie odpowiadajcie na zadawane przez niego pytania i przekonajcie się, czy Jinnowi uda się zgadnąć o jakim kraju pomyśleliście! Zabawa z Jinnem kształtuje wiedzę geograficzną i zachęca graczy do zdobywania szczegółowych informacji na temat różnych państw.
Klocki Lego Duplo Town, Leśny Park ? Lego to prawdopodobnie najpopularniejsze klocki świata, którymi bawią się zarówno dzieci, jak i dorośli. W zestawie ?Leśny Park? znajdziecie mnóstwo elementów, które pozwolą Wam wspólnie z dzieckiem zbudować piękny, leśny świat. Jedynym ograniczeniem w zabawie będzie Wasza wyobraźnia!

A to już wiesz?  Wielkanocny wyjazd? Wyjdź poza utarte szlaki i odwiedź Szczawnicę

Bajki, powieści, wierszyki?
Wspaniałym upominkiem od wielkanocnego zajączka będzie również wartościowa książka dla dzieci. Ich wybór jest ogromny ? od zbiorów zabawnych wyliczanek i wierszyków, poprzez krótkie opowiadania i bajeczki aż po zbiory klasycznych baśni. Dokonując zakupu konkretnej książki warto kierować się upodobaniami malucha, starannością wykonania książeczki i pięknymi ilustracjami, a także wielkością liter (duża i czytelna czcionka pomoże dziecku w nauce samodzielnego czytania) oraz walorami edukacyjnymi jakie niesie ona dla naszego dziecka.

?Nela i tajemnice świata? ? Nela to 9-letnia reporterka i podróżniczka, która wydała już trzy książki. Dziewczynka wraz z rodzicami zwiedziła już kilka kontynentów ? m.in. Afrykę, Azję i Amerykę Południową. W najnowszej książce dziewczynka opowiada o pięknych miejscach i fascynujących zwierzętach z najodleglejszych zakątków świata, a wszystko napisane ciekawym, przystępnym dla dzieci językiem.

?Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci? ? zbiór zabawnych wierszyków, opatrzonych pełnymi humoru ilustracjami. Jej wspólne czytanie może być świetną zabawą dla dzieci i rodziców. Ciekawe opowiastki spełniają również rolę praktyczną ? świetnie ćwiczą wymowę i rozwijają jej rozwój.

?Hania Humorek i Smrodek. Poszukiwacze skarbów? ? kolejna część przygód rodziny Humorków. Tym razem zarzucają kotwicę na wyspie ?Oki-Doki?, gdzie spotykają jednookiego pirata i wyruszają na poszukiwanie skarbów. Czy zdołają znaleźć ukryte wskazówki, złamać zaszyfrowane kody i rozwiązać skomplikowane zagadki? Sympatyczna, pełna przygód i humoru opowieść dla najmłodszych.

Do posłuchania i obejrzenia
Dzieci uwielbiają muzykę, a wspólne śpiewy i tańce dostarczają im nie lada rozrywki. Dlatego dobrym pomysłem na upominek świąteczny dla smyków będzie muzyczna składanka ze znanymi i lubianymi piosenkami dla dzieci. Doskonałym pomysłem na upominek dla dziecka będzie również animowany film. W świąteczny wieczór, po rodzinnych spotkaniach i emocjonujących zabawach, możecie całą rodziną urządzić sobie seans domowego kina. Klasyka dziecięcego kina, nowe hity kinowe dla najmłodszych, a może filmy edukacyjne – repertuar zależy od Was samych.

A to już wiesz?  WIELKANOCNY STÓŁ W STYLU MODERN GLAMOUR

?Przedszkolaka hity? ? 3 płyty największych hitów piosenki dziecięcej, znanych również z naszego dzieciństwa. Składanka zawieraj m.in. piosenki Majki Jeżowskiej, Pana Tik-Taka, Fasolek i Chochlików.

?Disney Karaoke: Kraina Lodu? ? idealna propozycja dla wszystkich miłośniczków Anny, Elsy i Olafa, którzy z wielką przyjemnością i zapałem śpiewają piosenki z filmu Kraina Lodu. Na płycie znajdziecie 8 najpopularniejszych utworów z filmu w wersji instrumentalnej do samodzielnego śpiewania.
?Było sobie życie? (DVD) ? kultowa kolekcja edukacyjna, oglądana od lat przez dzieci na całym świecie. W jej skład wchodzi 26 odcinków na 6 płytach DVD. Zabawna i pouczająca opowieść o tym jak funkcjonuje ludzki organizm.

?Król Lew? ? ponadczasowa opowieść o dorastaniu, odwadze i miłości. Jedna z pierwszych bajek, które stały się hitami polskich kin. ?Król Lew? to opowieść ponadpokoleniowa, która poruszy nie tylko najmłodszych członków Waszej rodziny.

Wierszyki _wicz_ce j_zyki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci, empi...

Bylo sobie _ycie, DVD, empik.com

Disney karaoke Kraina Lodu, empik.com

Hania Humorek i Smrodek. Poszukiwacze skarbow, empik.com

Krol lew, DVD, empik.com

LegoDuplo, Lesny park, empik.com

Magic Jinn, pa_stwa, empik.com

Nela i tajemnice swiata, empik.com

Przedszkolaka hity, 3 CD, empik.com

Rebel Dobble, gra towarzyska, empik.com

To zaledwie kilka propozycji prezentów dla najmłodszych. Bogata oferta wielkanocnych upominków dla dzieci w cenach obniżonych nawet o 70% jest dostępna w sklepie internetowym empik.com, na stronie: http://www.empik.com/wielkanoc.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy