Refleksje

Sposób na udaną domówkę karnawałową

Sposób na udaną domówkę karnawałową
26 stycznia 2018, Warszawa Sposób na udaną domówkę karnawałową … styl lat 90 zawsze w modzie Jak wygląda przepis na udaną karnawałową domówkę? Doborowe towarzystwo,

26 stycznia 2018, Warszawa

Sposób na udaną domówkę karnawałową

… styl lat 90 zawsze w modzie

Jak wygląda przepis na udaną karnawałową domówkę? Doborowe towarzystwo, kolorowe dekoracje i najlepsze menu to tylko połowa sukcesu, drugą połowę stanowi odpowiednio dobrana muzyka. Jakie kawałki najlepiej sprawdzą się podczas imprezy ze znajomymi? Z pomocą przychodzi serwis muzyczny TIDAL W PLAY, w którym znajdziemy kalejdoskop najlepszych przebojów i gotowych karnawałowych playlist, dzięki którym trafimy w gusta naszych gości. Nie czekaj, wypróbuj!

Dress up, czyli impreza w stylu lat 90-tych
Ciekawym pomysłem na karnawałową domówkę jest zorganizowanie imprezy w stylu lat 90-tych z charakterystyczną dla tego okresu muzyką „plastic fantastic”. Każdy z nas doskonale pamięta kultowe przeboje Britney Spears, dziewczyn ze Spice Girls czy najlepsze hity przystojniaków z Backstreet Boys. Kawałki tych wykonawców bez problemu znajdziemy w aplikacji TIDAL, a te z pewnością poruszą do tańca największego podpieracza ścian i przeniosą naszych gości w szalone dyskotekowe lata młodości. Przygotowując imprezę z motywem przewodnim, nie zapomnijmy również o odpowiednich strojach – hipisowskie sukienki w kwiatki, buty na koturnach, dzwony, kolorowe tank topy czy dresy z ortalionu idealnie wpiszą się w kiczowaty klimat tamtego okresu.

Sztosowe kawałki… aby parkiet był gorący
Czekający goście w progu i my w niedoczasie z brakiem pomysłu na muzykę… to chyba jeden z najgorszych możliwych scenariuszy. W takiej sytuacji warto skorzystać z gotowych karnawałowych playlist dostępnych w aplikacji TIDAL w PLAY np. „Karnawałowy party starter” lub „Karnawałowa gorączka 2018”. Możemy przygotować również personalizowaną playlistę. Jeśli np. szykujemy imprezę w stylu lat 90-tych pamiętajmy, by na naszej liście znalazły się najlepsze kawałki tamtego okresu. „Baby One More Time” Britney Spears, „Everybody” Backstreet Boys, „Wannabe” Spice Girls, „Barbie Girl” Aqua czy „Coco Jambo” Mr. President czy „Boom, boom, boom, boom!” Vengaboys to tylko niektóre z przykładów dyskotekowych hitów. Tworząc personalizowaną playlistę w apliakcji TIDAL w Play za DARMO, bez problemu i bezkosztowo zgromadzimy najlepszą muzykę lat 90-tych, a także spokojnie oddamy się tanecznym szaleństwom, bez zbędnego zamartwiania się o przełączanie piosenek.

A to już wiesz?  Mama wie lepiej: jak rozsądnie wybrać wygodną spacerówkę?

Coś na ząb
Pamiętajmy – na karnawałowej domówce nie może zabraknąć dobrego jedzenia. Idealne będą smakowite przekąski typu finger food, które nie wymagają wielkiego nakładu pracy. Świetnie sprawdzą się smakowite sałatki, wrapy, fantazyjne kanapki czy koreczki. Poczęstunek pozwoli gościom szybko coś przekąsić i wrócić do zabawy. Nie zapomnijmy również o napojach w różnym wydaniu – soki, napoje gazowane, woda z owocami. Jeśli planujemy serwować gościom kolorowe drinki, zadbajmy o odpowiednie szkło i kolorowe słomki. Imprezowe menu warto postawić na specjalnie wydzielonym stoliku – zaoszczędzimy wiele miejsca i unikniemy bałaganu.

Udanej zabawy!
TIDAL
TIDAL to globalny serwis streamingowy z najwyższą jakością dźwięku HD, muzycznymi wideo w jakości HD i ekskluzywnymi materiałami przygotowanymi przez dziennikarzy muzycznych, ekspertów i gwiazdy – między innymi Alicię Keys, Beyonce oraz White Stripes. TIDAL dysponuje bogatą bazą utworów posiadając już ponad 52 miliony pozycji. Oprócz tego serwis oferuje playlisty tematyczne i pozwala słuchać ulubionych utworów na telefonach, tabletach, komputerach i odtwarzaczach sieciowych. Klienci PLAY mogą skorzystać z TIDAL przez 2 lata za DARMO w wybranych ofertach. Więcej szczegółów na: https://www.play.pl/uslugi/tidal/.
Nielimitowana muzyka za DARMO w PLAY
W ramach promocji „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play, abonenci sieci Play przez 2 lata mogą cieszyć się nielimitowanym dostęp do muzyki za darmo dzięki TIDAL Premium. Oferta dostępna jest w wybranych ofertach STAN NIELIMITOWANY. Pozwala to im cieszyć się 52 milionami utworów, legalną muzyką bez reklam nawet na 3 urządzeniach oraz dostępem do niej w trybie offline. Dodatkowo, klienci PLAY korzystający z usług na kartę oraz MIX, otrzymają możliwość słuchania muzyki z w aplikacji TIDAL jedynie za 17,99 zł/mc!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy