Prezenty

Prezenty komunijne pod postacią wrażeń

Prezenty komunijne pod postacią wrażeń
Prezenty komunijne pod postacią wrażeń 13.05.2015 Rozpoczął się maj, a wraz z nim okres komunijny. Przygotowanie do wydarzenia, jakim jest przyjęcie pierwszej komunii jest sporym

Prezenty komunijne pod postacią wrażeń
13.05.2015

Rozpoczął się maj, a wraz z nim okres komunijny. Przygotowanie do wydarzenia, jakim jest przyjęcie pierwszej komunii jest sporym przeżyciem nie tylko dla rodziców i najbliższych, ale przede wszystkim dla dzieci. Dlatego staramy się upamiętnić ten dzień odpowiednim podarunkiem, który nie zostanie odłożony na półkę kilka dni później. Coraz częściej decydujemy się na niepowtarzalne prezenty, w szczególności w formie przeżyć.

Na przyjęciu z okazji pierwszej komunii nie wypada pojawić się z pustymi rękoma. Wybór upominku wydaje się być nie lada wyzwaniem ? zwłaszcza że w ostatniej dekadzie nastała moda na wystawne prezenty, takie jak tablety, konsole do gier a nawet quady lub laptopy. Jednak zwolenników obdarowywania dzieci tego typu przedmiotami jest coraz mniej. Nie dość, że są one kosztowne i wiążą się z dość dużym wydatkiem, to w czasach w których wszelkie dobra materialne są na wyciągnięcie ręki wydają się być kolejnymi gadżetami, które w niedługim czasie zostaną odłożone na półkę i zastąpione nowszymi wynalazkami. Dlatego coraz częściej staramy się wybierać takie upominki, które nie przyćmią samego wydarzenia, ale sprawią dziecku przyjemność i na długo pozostaną w jego pamięci.

W takich przypadkach dobrym rozwiązaniem stają się prezenty w formie przeżyć. Nie można zaprzeczyć, że taka niespodzianka może dostarczyć młodej osobie mnóstwo pozytywnych wrażeń i wyróżnić się swoją wyjątkową formą. W końcu coraz częściej zdarza się, że zamiast kolejnego flakonu perfum lub drogiej biżuterii decydujemy się na podarowanie bliskim wizyty w salonie masażu, nauki gry na wymarzonym instrumencie lub skoku na bungee. Dlaczego więc nie wykorzystać pomysłu na oryginalny prezent przy okazji pierwszej komunii? Lekcje śpiewu, kurs wymarzonego tańca, udział w zajęciach manualnych a nawet profesjonalna sesja zdjęciowa z wykorzystaniem różnego rodzaju przebrań i gadżetów może stać się niezapomnianym przeżyciem, którego obdarowany z pewnością nie będzie się spodziewał.

A to już wiesz?  Blisko 500 zł wydamy na prezenty. Co kupimy?

Czy jesteśmy gotowi na prezenty pod postacią wrażeń? Jak pokazują wyniki ankiety przeprowadzonej przez serwis PrezentMarzeń.com, według 39% respondentów powoli przekonujemy się do upominków pod postacią wrażeń i emocji. Według Kornela Piesio, PR Managera serwisu, dużą zaletą tego typu podarunków jest ich oryginalność. Możemy mieć pewność, że nasz prezent będzie niepowtarzalny, dostarczy drugiej osobie wiele przyjemnych wrażeń i zostanie wykorzystany przez nią z pożytkiem. Nauka tańca albo rękodzieła może być ciekawym rozwiązaniem, w szczególności w przypadku dzieci, którym zabawki i gadżety szybko się nudzą.

Aby obdarować dziecko w tym szczególnym dniu nie musimy szukać nowinek technologicznych i wydawać dużych sum pieniędzy. W końcu taki upominek nie powinien zdominować całego wydarzenia, ale sprawić, że zostanie ono miło zapamiętane. Liczy się przede wszystkim radość dziecka i pozytywne wspomnienia.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy