Refleksje

PARANIENORMALNI SZUKA TALENTÓW WE WROCŁAWIU

PARANIENORMALNI SZUKA TALENTÓW WE WROCŁAWIU
Warszawa, 07.03.2018 PARANIENORMALNI SZUKA TALENTÓW WE WROCŁAWIU Duet – Kabaret Paranienormalni – szuka talentów do swojego zespołu. Castingi zostaną przeprowadzone we Wrocławiu i Warszawie. Najbliższy

Warszawa, 07.03.2018

PARANIENORMALNI SZUKA TALENTÓW WE WROCŁAWIU

Duet – Kabaret Paranienormalni – szuka talentów do swojego zespołu. Castingi zostaną przeprowadzone we Wrocławiu i Warszawie. Najbliższy już 24 marca 2018, a odbędzie się właśnie w stolicy Dolnego Śląska. Jeśli masz na siebie pomysł, emanujesz pozytywną energią, sypiesz żartami jak z rękawa i jesteś mistrzem riposty, a także chcesz wystąpić na scenie jako członek jednego z najpopularniejszego kabaretów w Polsce i rozbawić tysiące osób na widowni oraz miliony widzów, to właśnie to ogłoszenie jest dla Ciebie!
Jak dostać się na casting?
Pierwszym etapem jest przygotowanie maksymalnie 90 – sekundowego materiału video, który będzie próbką możliwości i talentu kandydata oraz przekonanie Roberta i Michała, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić do wspólnych występów. Następnie, należy wejść na stronę www.paranienormalni, otworzyć zakładkę „Casting”, wypełnić formularz i wgrać swój plik. Na zgłoszenia czekamy do 17 marca. Osoby, które dostaną się do II etapu, zostaną zaproszone na casting mailowo lub telefonicznie.

Kogo szukamy?
„Poszukujemy osób powyżej 25 roku życia, kreatywnych, utalentowanych, przepełnionych dobra energią z pasją bycia na scenie i bawienia innych. Jeśli masz to wszystko i chcesz wstąpić w szeregi Paranienormalnych, nagraj krótki film (wizytówkę) i wyślij nam, a być może to właśnie Ciebie zaprosimy na pierwszy casting, który odbędzie się 24 marca we Wrocławiu. Twoja filmowa prezentacja powinna zawierać odpowiedz na pytanie – dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? Włącz kamerę i pokaż swój talent. Podziel się umiejętnością, którą chciałbyś pokazać na scenie.

Więcej informacji na http://paranienormalni.com/casting/

A to już wiesz?  Opracowany na UW system ma wspierać sportowców w efektywnych treningach

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy