Aktualności

Kibicuj biało-czerwonym

Kibicuj biało-czerwonym
Warszawa, czerwiec 2016 r. Kibicuj biało-czerwonym z Oranżadą Hellena! Zbliżającym się Mistrzostwom Europy w piłce nożnej towarzyszą wielkie emocje. Cała Polska będzie trzymać kciuki za

Warszawa, czerwiec 2016 r.

Kibicuj biało-czerwonym z Oranżadą Hellena!

Zbliżającym się Mistrzostwom Europy w piłce nożnej towarzyszą wielkie emocje. Cała Polska będzie trzymać kciuki za świetny występ naszej drużyny, a Oranżada Hellena skutecznie ugasi pragnienie podczas meczowego dopingu.

Polska Biała Czerwona!
Piłka nożna to ukochany sport Polaków, a miłość do futbolu przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Podobnie jest z Oranżadą Hellena! Jej niepowtarzalny smak nie zmienia się od lat i uwielbiają go zarówno starsi, jak i młodsi fani musujących bąbelków.
Podczas Euro 2016, Oranżada Hellena, orzeźwi rozpalone gardła kibiców i podkręci pozytywne emocje w trakcie wszystkich piłkarskich wieczorów.
Pierwszy mecz biało-czerwonych już 12 czerwca w Nicei. Szykuje się głośny doping i niesamowita atmosfera w milionach polskich domów. Orzeźwiająca Oranżada Hellena będzie wam towarzyszyć podczas tego sportowego święta!

Czerwona Oranżada Hellena w szklanej butelce 275 ml z kapslem twist off oraz czerwona Oranżada Hellena w butelce PET 400 ml z biało-czerwonymi nakładkami, dostępne są na rynku od kwietnia.

Oranżada Hellena w szklanej butelce 275 ml, cena ok. 1,70 zł netto.
Oranżada Hellena w butelce PET 400 ml, cena ok. 1,40 zł netto.

Hellena to polska marka, która od ponad 20 lat oferuje konsumentom szeroką gamę napojów i oranżad w wielu smakach. Łącząc tradycję z nowoczesnością, kreując nowe trendy, przywołuje jednocześnie wspomnienia beztroskiego dzieciństwa, które wypełniał smak bąbelkowej, orzeźwiającej oranżady. W portfolio marki znajdują się m.in. napoje gazowane w różnych smakach, Oranżada Hellena FIT, Oranżada Hellena YOO! z witaminami dla dzieci oraz owocowe napoje niegazowane w najbogatszej na rynku ofercie smakowej.

A to już wiesz?  Postaw na kaszę! Zadbaj o zastrzyk energii na dzień dobry!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy