Aktualności

Bezpieczna droga do szkoły

Bezpieczna droga do szkoły
Warszawa, dn. 19.08.2019 r. Bezpieczna droga do szkoły Bransoletki Bluon.me to małe i proste w obsłudze urządzenia, zaprojektowane, by zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i bez trudu

Warszawa, dn. 19.08.2019 r.

Bezpieczna droga do szkoły

Bransoletki Bluon.me to małe i proste w obsłudze urządzenia, zaprojektowane, by zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i bez trudu je zlokalizować

Wakacyjne wyjazdy powoli ustępują miejsca przygotowaniom do roku szkolnego. Dla wielu rodziców jest to stresujący czas, ponieważ ich dzieci po raz pierwszy wyruszą samodzielnie do szkoły. Firma Bluon.me, która prężnie rozwija się obecnie na polskim rynku, wyszła im naprzeciw, tworząc nieskomplikowane urządzenie, które zapewni najmłodszym bezpieczeństwo, a ich opiekunom spokój.

Co roku w Polsce zgłaszanych jest ponad tysiąc zaginięć dzieci poniżej trzynastego roku życia, a ich liczba sukcesywnie wzrasta. Zakup tego małego urządzenia to prosty krok, aby spać spokojnie.

JEDNA BRANSOLETKA, WIELE KORZYŚCI
Nowy rok szkolny to nowe wyzwania. Bransoletka Bluon.me może towarzyszyć dziecku w pierwszej drodze do szkoły, na weekendowym wyjeździe lub spacerze z psem, gdyż przystosowana została również do ochrony czworonożnych członków rodziny. Opiekun w cenie bransoletki otrzymuje bezterminową gwarancję jej działania, pakiet informacji w razie kryzysowej sytuacji oraz spokój ducha w codziennym życiu.

OD CZEGO ZACZĄĆ?
Po kupieniu bransoletki Bluon.me wystarczy zsynchronizować ją z dowolnym urządzeniem przez stronę internetową. Jedną bransoletkę połączyć można z wieloma aparatami jednocześnie. Może być to smartfon, tablet, a nawet komputer stacjonarny z dostępem do internetu. Po założeniu bransoletki dziecku, jego opiekun będzie mógł uzyskać informacje o jego położeniu, od razu gdy dziecko zbliży rękę do jakiegokolwiek telefonu połączonego z siecią.

KOMPLEKSOWA INFORMACJA
Nowoczesny System Safeguard, w który wyposażone są bransoletki, dba o to, aby rodzic otrzymał komplet informacji, w wypadku gdy jego dziecko się zgubi. Po aktywowaniu systemu, opiekunowi natychmiastowo zostanie wysłana informacja o ostatniej lokalizacji dziecka wraz z propozycją najszybszej trasy dotarcia w to miejsce. Oprócz tego, rodzic będzie miał

A to już wiesz?  WARSZAWA W RYTMIE IBIS MUSIC!

możliwość sprawdzenia warunków meteorologicznych w miejscu pobytu dziecka. Niebywałą korzyścią jest także szansa wglądu w sytuację w miejscu pobytu dziecka w czasie rzeczywistym, jeśli tylko znajduje się ono w zasięgu ponad pięćdziesięciu tysięcy kamer z obwodu Safeguard, dostępnych na całym świecie.

BEZTERMINOWE BEZPIECZEŃSTWO W CENIE
Bransoletka Bloun.me to praktyczne urządzenie ważące jedynie 2 gramy. Nie wymaga ono konserwacji, a więc ładowania ani wymiany baterii. Pozbawione jest również karty SIM, dlatego po zakupie bransoletki nie trzeba uiszczać opłaty abonamentowej. Bezpieczeństwo dziecka nie ma daty ważności.

Opaski można zamówić na stronie producenta: www.bluon.shop/pl
________________________________________

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy