Aktualności

WARSZAWA W RYTMIE IBIS MUSIC!

Warszawa, 9 maja 2019r. WARSZAWA W RYTMIE IBIS MUSIC! W środę, 8 maja, na scenie hotelu ibis Warszawa Stare Miasto wystąpili Linia Nocna i Oly.

Warszawa, 9 maja 2019r.

WARSZAWA W RYTMIE IBIS MUSIC!

W środę, 8 maja, na scenie hotelu ibis Warszawa Stare Miasto wystąpili Linia Nocna i Oly. Koncert wschodzących talentów to część globalnej kampanii ibis MUSIC, realizowanej we współpracy z Sony Music UK’s 4th Floor Creative Group i Spotify. Obejmuje ona serię 44 kameralnych koncertów w 17 krajach na całym świecie. Finaliści muzycznej rywalizacji wystąpią w strefie marki ibis na Sziget Festival 2019 w Budapeszcie, a zwycięzca otrzyma niepowtarzalną szansę na rozwój kariery.
Elektryzujące koncerty
Ten wieczór należał do miłośników muzyki elektronicznej i alternatywnej – tak w dużym skrócie można podsumować koncert, który odbył się 8 maja w hotelu ibis Warszawa Stare Miasto. Sceną zawładnęły wschodzące, muzyczne talenty: Linia Nocna i Oly. Artyści, w ramach globalnej kampanii ibis MUSIC, walczą o udział w wielkim finale, który odbędzie się na jednym z największych festiwali muzycznych w Europie – Sziget Festival 2019. Na laureatów czeka możliwość współpracy z Sony Music UK’s 4th Floor Creative Group.

Wśród publiczności nie zabrakło znanych nazwisk ze świata polskiego showbiznesu oraz artystów, którzy z powodzeniem rozpoczynają swoją muzyczną karierę. W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Julia Wróblewska, Adrian Kowalski czy Mery Spolsky.

Muzyka to nieodłączny element każdej podróży i pasja marki ibis, wokół której konsekwentnie koncentrujemy swoje działania. Wyróżnikiem hoteli ibis na całym świecie jest dziś to, że goście mogą w nich regularnie posłuchać muzyki na żywo – staje się ona tym samym częścią unikatowego doświadczenia z pobytu. Jako marka, chcemy także wspierać wschodzących artystów w ich dążeniu do wymarzonej kariery. Kampania ibis MUSIC to nasz sposób na realizację tego celu – mówi Agnieszka Kalinowska, Brand PR, Events & Sponsoring Manager Poland & Baltic States w Grupie Accor.

Powiew świeżości
Linia Nocna to elektroniczny duet stworzony przez Monikę Mimi Wydrzyńską i Mikołaja Trybulca. Zespół zadebiutował w czerwcu 2017 roku singlem „Znikam na chwilę”, za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”. Klip ma już ponad pół miliona wyświetleń w serwisie YouTube. W marcu ubiegłego roku na rynku ukazał się debiutancki album zespołu o tym samym tytule. Krążek zdobył nominację do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku.

A to już wiesz?  Pączki z serka homogenizowanego i mascarpone - koniecznie wypróbuj na Tłusty Czwartek

Z kolei pod pseudonimem Oly. kryje się Aleksandra Komsta, pochodząca z Nałęczowa przedstawicielka alternatywnego popu. Zadebiutowała w serwisie YouTube w 2013 roku, gdzie udostępniała swoje wykonania na autorskim kanale. Debiutancki album Oly. „Home” pojawił się w sprzedaży wiosną 2015 roku nakładem wytwórni Nextpop, a 3 lata później artystka wydała kolejny krążek o tytule „Rzeczy których nie mówię, kiedy jestem dorosła”.

W kampanii ibis MUSIC biorą udział 4 państwa z regionu Europy Wschodniej: Litwa, Czechy, Polska i Węgry. Na 5 koncertach wystąpi w sumie 10 wschodzących, lokalnych artystów.
Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.ibis-music.com.
Informacje dotyczące ibis MUSIC
IBIS TO MY. KOCHAMY MUZYKĘ, KTÓRA JEST NASZĄ PASJĄ.
Nasze żywioły to: energia jaką daje tłum, rytm muzyki, zaproszenie do tańca, wyrywający się z gardła śpiew. Muzyka na żywo to zdecydowanie więcej niż tylko słuchanie, to wspaniałe doświadczenie, jednocząca ludzi siła, dzięki której posiadamy wspaniałe wspomnienia. Muzyka to nasza pasja, dlatego pragniemy, aby była dostępna na żywo w naszych hotelach. Nasza misja to tętniące muzyką zakątki, doskonałe miejsca do rozkoszowania się dźwiękami i relaksu. Muzyka otwiera nas na innych.

Zwracamy uwagę na dwie ważne kwestie. Po pierwsze, w naszych hotelach zagości muzyka na żywo. Kameralne koncerty gwiazd oraz wschodzących talentów, otworzą serca naszych gości na dźwięki, które z pewnością pokochają. Po drugie, udostępniamy platformę wspierającą młode talenty, poprzez umożliwienie im współpracy z doświadczonymi artystami. Przekazujemy również do ich dyspozycji naszą scenę, komfortową przestrzeń do wypoczynku, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas międzynarodowych festiwali. Reprezentujemy otwarte podejście do fanów, gości i artystów. To nasz niepowtarzalny styl.
ibis.com | accorhotels.group

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy