Refleksje

KABARET NA ŻYWO WEDŁUG PARANIENORMALNYCH

KABARET NA ŻYWO WEDŁUG PARANIENORMALNYCH
„KABARET NA ŻYWO WEDŁUG PARANIENORMALNYCH” POLSAT, JUŻ OD 9 WRZEŚNIA Piąty sezon programu „Kabaret na żywo” w jesiennej ramówce zostanie zaprezentowany w zmienionej formule. Do

„KABARET NA ŻYWO WEDŁUG PARANIENORMALNYCH”
POLSAT, JUŻ OD 9 WRZEŚNIA

Piąty sezon programu „Kabaret na żywo” w jesiennej ramówce zostanie zaprezentowany w zmienionej formule. Do tej pory każdy odcinek miał innych prowadzących. W tej edycji będzie miał jednych gospodarzy, którzy do każdego niedzielnego odcinka zaproszą swoich gości.
Zapraszamy przed telewizory już 9 września do Polsatu na „Kabaret na żywo według Paranienormalnych”.

„Przed nami okres bardzo wytężonej, twórczej pracy. Prowadzenie cotygodniowego programu to przygotowanie scenariusza pełnego dobrego humoru. Zawsze sami piszemy teksty, a przy takiej częstotliwości oznacza to, że prosto z niedzielnego nagrania będziemy pędzić do komputera i pisać materiał na następny odcinek. To jest tempo, w którym świetnie się sprawdzamy od lat! Jesteśmy tak pozytywnie naładowani pomysłami na cały program, a do tego mamy w zanadrzu gości – artystów, z którymi się przyjaźnimy i znamy świetnie ich repertuar, więc są też niejako inspiracją do naszych materiałów” – powiedział Michał Paszczyk, z kabaretu Paranienormalni.

Niedzielny show kabaretowy na stałe wpisał się w polsatowską ramówkę. Dwie godziny premierowych skeczy w wykonaniu topowych artystów kabaretowych to idealna rozrywka na wieczory dla całej rodziny. Jesienią gośćmi programu i Paranienormalnych będą m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Nowaki, Kabaret Jurki, Artur Andrus i Łowcy.B.

„Na scenie nie zabraknie też finalistów z castingu, który organizowaliśmy wiosną. Występują z nami od kilku miesięcy, debiutowali w kwietniowym odcinku Kabaretu na żywo, latem dołączyli do trasy, gdzie mają możliwość nabywać doświadczenia na większych scenach. Mamy nadzieję, że spotkają się z gorącym przyjęciem przez widzów” – dodaje Robert Motyka, z kabaretu Paranienormalni.

W programie zobaczymy też wspaniałych aktorów, których kabaret Paranienormalni zaprosił do projektu VIP TOUR w marcu tego roku. Michał Czernecki, który wcielił się m.in. w rolę charyzmatycznego producenta filmowego Zygmunta Warszczykońskiego, czy Bartka Kasprzykowskiego, który z dystansem przedstawił świat aktorstwa. Na scenie pojawi się także Tamara Arciuch.

A to już wiesz?  „Rockstar” najchętniej słuchanym utworem w lutym 2018

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy