Refleksje

Niekończąca się przyjemność sprzątania

Niekończąca się przyjemność sprzątania
Informacja prasowa – Presto Kwiecień 2018 Niekończąca się przyjemność sprzątania z nowymi ściereczkami Presto w większym opakowaniu! – NOWOŚĆ Jeszcze jedna i jeszcze jedna, i

Informacja prasowa – Presto
Kwiecień 2018

Niekończąca się przyjemność sprzątania z nowymi ściereczkami Presto w większym opakowaniu! – NOWOŚĆ

Jeszcze jedna i jeszcze jedna, i jeszcze jedna! Z nowymi ściereczkami Presto Maxi Pack posprzątasz meble, blaty, drzwi oraz inne powierzchnie w swoim domu, bez obaw, że ściereczki szybko się skończą! Opakowanie Maxi Pack jest wydajne i zawsze tam, gdzie go potrzebujesz. To niezbędny produkt, z którym codziennie porządki będą wyjątkowo szybkie i proste.

Ściereczki uniwersalne Maxi Pack to niekończąca się przyjemność sprzątania. W dużym opakowaniu jest ich, aż 120 sztuk! Przeznaczone są do czyszczenia wszystkich powierzchni gładkich: mebli i powierzchni laminowanych, terakoty i paneli podłogowych, ceramiki, glazury czy tworzyw sztucznych. Z łatwością wyczyścisz nimi odciśnięte ślady po kubku od kawy, rysunki kredkami świecowymi naszego dziecka z drzwi wejściowych, ślady łap pupila po spacerze w parku, a także inne niespodziewane zabrudzenia. Dzięki specjalnej kompozycji składników aktywnych, skutecznie usuwają zabrudzenia i osady. Dają super efekty, a przy tym nie podrażniają skóry dłoni. Co więcej dzięki zawartości olejków eterycznych, ściereczki pozostawiają we wnętrzach przyjemny, kwiatowy zapach.

Opakowanie ściereczek uniwersalnych zawsze warto „mieć pod ręką”. Doskonale sprawdzą się w salonie, kuchni czy przedpokoju, kiedy zechcesz odświeżyć daną powierzchnię lub przydarzy się coś niespodziewanego!

Ściereczki uniwersalne Presto Maxi Pack. Opakowanie zawiera 120 szt., cena: ok. 9,99 zł.
Ściereczki posiadają wygodne zamknięciem typu „pop-up”, które ułatwia ich wyjmowanie.

01-793 Warszawa

A to już wiesz?  POBIJ ŻYCIÓWKĘ Z GARMIN® FORERUNNER® 745

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy