Refleksje

Świąteczna gorączka trwa! W Wigilię czeka na nich specjalna niespodzianka

Sieć kawiarni Green Caffè Nero odlicza promocje do świąt. Kalendarz adwentowy w aplikacji mobilnej Świąteczna gorączka trwa! W Wigilię czeka na nich specjalna niespodzianka –

Sieć kawiarni Green Caffè Nero odlicza promocje do świąt.

Kalendarz adwentowy w aplikacji mobilnej

Świąteczna gorączka trwa! W Wigilię czeka na nich specjalna niespodzianka – Green Caffé Nero tego dnia rozda 40 000 bonów na kawę w prezencie. Od 11 do 24 grudnia użytkownicy aplikacji mobilnej Green Caffè Nero będą mogli skorzystać ze specjalnych przedświątecznych ofert w ramach kalendarza adwentowego. Każdego dnia czekają na nich nowe rabaty, dodatkowe pieczątki oraz ciekawostki z życia kawiarni.

Tradycyjnie grudzień kojarzy się z wyjmowaniem codziennie jednej czekoladki z adwentowego kalendarza, a gdyby tak zmienić tradycję? W tym roku grupa kawiarni Green Caffè Nero przygotowała coś specjalnego dla gości oraz użytkowników dedykowanej aplikacji mobilnej, aby odczarować przedświąteczną codzienność i nadać jej wyjątkowy charakter. Aby świętować Boże Narodzenie, Green Caffè Nero rozda 40 000 bezpłatnych kuponów na kawę. Ponadto, każdego dnia na użytkowników aplikacji czekają specjalnie przygotowane niespodzianki i rabaty oraz ciekawostki z życia kawiarni. Kto stworzył wyjątkowy wystrój kawiarni, m.in. ciekawe ornamenty? W jaki sposób wypalana jest kawa, żeby uzyskać tak wspaniały aromat? Co Green Caffé Nero zrobiło na rzecz środowiska? Te i inne nowinki, a także informacje o promocjach na asortyment kawiarni dostępne są w aplikacji mobilnej Green Caffè Nero do 24 grudnia włącznie.

Wybrana kawa i herbata na każdy dzień adwentu
Green Caffè Nero zachęca w grudniu do spędzania czasu w przytulnych wnętrzach kawiarni przy dźwiękach relaksującej muzyki, aromacie świeżo mielonej kawy, z filiżanką ulubionego napoju. W ramach przedświątecznej akcji, użytkownicy aplikacji mogą codziennie korzystać z rabatów na wybrane opcje z menu, a także zdobyć zwiększoną liczbę pieczątek. Za każde 10 zebranych pieczątek otrzymają darmową kawę. To standard w ofercie Green Caffè Nero – taka sama zasada funkcjonuje w programie lojalnościowym przez cały rok. Jednocześnie, jest to najbardziej przejrzysty program wśród kawiarni w Polsce, czyniąc aplikację przyjemną w użytkowaniu.
Kawiarnia przygotowała szeroką ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie, aby w wyjątkowy sposób spędzić świąteczny czas. W zimowym menu dostępne są opcje klasyczne oraz świąteczne propozycje – Latte Jeżynowa, Latte Tiramisu o wyjątkowej bitej śmietanie o smaku tiramisu czy herbata capri – orzeźwiająco-rozgrzewający napar na bazie ziół. Do jedzenia goście wybierać mogą m.in. tort czekoladowy, tort makowy czy tradycyjne szwedzkie ciasto Princessa. Dla fanów wytrawnych smaków na bieżąco przygotowywane zostają dobrze znane i lubiane chrupiące kanapki z pieczywa na zakwasie Levain i świeżych składników. Green Caffè Nero posiada również ofertę dostosowaną do wegan – szeroki wybór roślinnych alternatyw dla mleka, a także przekąski przygotowane bez użycia składników pochodzenia zwierzęcego.

A to już wiesz?  E-głosowanie czy…(eeee tam) nie warto?

Każdy, kto chce cieszyć się adwentowymi rabatami, może pobrać aplikację Green Caffè Nero, dostępną w systemach Android (Google Play) oraz iOS (AppStore). Posiada ją już ponad milion zarejestrowanych użytkowników. Kawiarnia oferująca ekologiczne idee, dzięki aplikacji rozwiązuje problem nadprodukcji fizycznych, papierowych kart lojalnościowych. Posiadacze podstemplowanych kart mogą przynieść ją do jednego z lokali i poprosić baristę o przeniesienie pieczątek do aplikacji.

Marka Green Caffè Nero została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela marki Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Od momentu otwarcia pierwszej wspólnej kawiarni w 2012 roku, Green Caffè Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej założycielom: oferowaniu najlepszej kawy i tworzeniu kameralnej, domowej atmosfery, w której kawą można się delektować. Green Caffè Nero posiada 69 kawiarni w Polsce, każda z nich została zaprojektowana w niepowtarzalny sposób, aby odzwierciedlać charakter lokalnej społeczności oraz tradycje miejsca, w którym się znajduje.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy