Refleksje

Ostatni moment oferty First Minute na wakacje twojego dziecka!

Ostatni moment oferty First Minute na wakacje twojego dziecka!
Informacja prasowa Warszawa, 10 lutego 2020 r. Ostatni moment oferty First Minute na wakacje twojego dziecka! W czasie, gdy ostatnie województwa rozpoczynają ferie zimowe warto

Informacja prasowa
Warszawa, 10 lutego 2020 r.

Ostatni moment oferty First Minute na wakacje twojego dziecka!
W czasie, gdy ostatnie województwa rozpoczynają ferie zimowe warto już pomyśleć nad planem na lato i zapewnić swoim pociechom wyjazd, który zapamiętają na całe życie. Biuro Almatur jeszcze do 14 lutego oferuje możliwość zakupienia wyjazdu na kolonie lub obóz ze zniżką!
Wakacje wyczekiwane są przez dzieci od pierwszego, wrześniowego, dzwonka, natomiast dorosłym przysparzają wielu zagwozdek. Dostępność dni urlopowych i wybranie najlepszej formy wypoczynku dla dzieci bywają jednymi z wielu, a podjęcie wcześnie decyzji o wakacyjnym wyjeździe może być rozwiązaniem jednej z nich. Wakacje wolne od nauki w szkole i obowiązków sprzyjają rozwijaniu pasji i robieniu wszystkiego na co nie ma czasu podczas roku szkolnego. Wyjazdy organizowane to rozwiązanie, które rodzicom pozwala na spokój ducha, a dzieciom na rozwój, przygodę i poznawanie innego środowiska.
Samodzielność i rozwój
Wakacje są doskonałym momentem na sprawdzenie czy dziecko chciałoby poświęcić się bardziej wybranej przez siebie aktywności. Dzięki różnorodności tematyki wyjazdów każdy może spędzić wakacje dokładnie tak, jakby sobie wymarzył i sprawdzić czy zainteresowania na dłuższą metę mogą przerodzić się w pasję. Wyjazdy młodzieżowe to idealna okazja do nauczenia się pracy w grupie, poznania nowych osób i wypróbowania ciekawych aktywności fizycznych. Brak znajomych dorosłych z codziennego otoczenia pozwala na odkrywanie nowych zainteresowań oraz charakteru w nieskrępowany sposób. Obozy uczą także odpowiedzialności za swoje rzeczy, siebie i znajomych, a także zarządzania czasem.
400 obozów do wyboru
First Moment obejmuje prawie 400 obozów tematycznych organizowanych w 65 miejscowościach w Polsce oraz 36 destynacjach za granicą. Dedykowane są one zarówno miłośnikom sportu jak i osobom, których pasje są związane z innymi dziedzinami, na przykład fotografią, survivalem czy zdrowiem. Wyjazdy zostały przygotowane tak, aby każde dziecko mogło przeżyć wakacje swojego życia, wynosząc z niego wartości edukacyjne. Idealne rozplanowanie zajęć, czasu wolnego oraz dopasowanie aktywności dodatkowych do wieku uczestników pozwala na wyciągnięcie z letnich dni wszystkiego co najlepsze, gwarantując tworzenie wyjątkowych wspomnień. Dzięki ofercie First Minute można uzyskać zniżkę do 500 złotych.

A to już wiesz?  Od 1 stycznia Urząd Skarbowy nie przyjmie PIT, CIT i VAT na dotychczasowe rachunki

Więcej o firmie Almatur:
Almatur to najdłużej działające Biuro Podróży w Polsce, które już od 1956 roku buduje swoją pozycję w branży turystycznej. Przez ten czas, turyści mieli okazję przejechać razem z biurem świat wzdłuż i wszerz, począwszy od Polski, poprzez kraje ościenne aż po antypody. Od wielu lat Almatur jest niekwestionowanym liderem branży w organizacji obozów młodzieżowych.
Swoją przygodę z turystyką Almatur rozpoczął jako biuro wyspecjalizowane w organizacji wycieczek dla środowiska akademickiego. Dziś oferuje swoim Klientom wiele propozycji wyjazdów w najpiękniejsze zakątki świata. Firma stale się rozwija i co roku wysyła ponad 30 000 osób na wyjazdy zarówno w kraju, jak i za granicą.
Almatur posiada 18 własnych biur sprzedaży w największych miastach akademickich oraz współpracuje z siecią blisko 1000 agentów na terenie całego kraju. Firma należy do największych organizacji międzynarodowych działających w branży turystycznej: World Youth Student & Educational Travel Confederation, ISIC Association, jest także członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz agentem IATA. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.almatur.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy