Refleksje

Gotuj z wykorzystaniem technologii Dynamic Crisp

Gotuj z wykorzystaniem technologii Dynamic Crisp
Ekspert Hotpoint i Jamie Oliver radzą: Gotuj z wykorzystaniem technologii Dynamic Crisp! Nie zawsze potrafimy znaleźć czas na przygotowanie pełnowartościowych i pysznych potraw, które stanowią

Ekspert Hotpoint i Jamie Oliver radzą:
Gotuj z wykorzystaniem technologii Dynamic Crisp!
Nie zawsze potrafimy znaleźć czas na przygotowanie pełnowartościowych i pysznych potraw, które stanowią podstawę zdrowego trybu życia. W jaki sposób wprowadzić kuchenne zmiany
i zrewolucjonizować myślenie o kulinariach? Które rozwiązania technologiczne pozwalają cieszyć się wygodą i komfortem podczas przygotowywania posiłków? Na te pytania odpowiadają Jamie Oliver współpracujący z marką Hotpoint oraz Grzegorz Proniewicz – ekspert marki Hotpoint.
Smacznie, zdrowo, dynamicznie!
Codzienne posiłki powinny zapewniać dużą dawkę witamin i składników odżywczych. Założenie to pokrywa się z filozofią Jamiego Olivera, który wraz z marką Hotpoint pragnie zaszczepić w nas pasję do gotowania. Stanowi ono doskonały sposób na spędzanie wspólnych chwil w rodzinnym gronie, a ponadto pozwala zwiększać naszą świadomość dotyczącą korzystania z naturalnych, świeżych i nieprzetworzonych składników. Zwłaszcza dla najmłodszych domowników równie istotne są sposób podania, smak i aromat. Nic nie sprawia przecież większej przyjemności niż kruche, delikatne potrawy, które w okamgnieniu znikają ze stołu. Dlatego, warto postawić na kuchenki mikrofalowe wyposażone w technologię Dynamic Crisp (np. MP 996 IX HA Hotpoint), która dzięki połączeniu trzech elementów, pozwala na błyskawiczne przygotowanie wielu wyjątkowych potraw.
„Technologia Dynamic Crisp jest naprawdę imponująca. Pozwala zdecydowanie szybciej przyrządzić moje ulubione dania – pieczeń i soczystego kurczaka w złocistej, chrupiącej skórce. Zazwyczaj przygotowanie tych potraw trwa ponad godzinę, ale dzięki technologii Dynamic Crisp są gotowe już po 12 minutach!” – dodaje Jamie Oliver.
„Technologia wykorzystuje trzy źródła ciepła: grill, specjalny talerz crisp (nagrzewający się do ponad 200 °C) oraz innowacyjny system dystrybucji fal mikrofalowych Multiwaves. Zapewnia także równomierne rozprowadzanie fal wewnątrz komory kuchenki mikrofalowej, gwarantując najlepsze efekty pieczenia, gotowania na parze i grillowania. Fale są dostarczane z dwóch niezależnych źródeł z zachowaniem odpowiednich przedziałów czasowych, tworząc wewnętrzną przestrzeń, która wypełnia kuchenkę mikrofalową i pozwala przygotowywać pyszne dania, zawsze kiedy mamy na to ochotę” – komentuje Grzegorz Proniewicz, ekspert marki Hotpoint.
Praktyczne zastosowanie technologii Dynamic Crisp przez Jamiego Olivera można zobaczyć w filmie: http://www.hotpoint.pl/gotowanie-z-jamie-i-hotpoint.
Zrób to szybciej!
Mrożenie jest jednym z najpopularniejszych sposobów przechowywania i ochrony żywności. Zapewnia większą trwałość i może być wykorzystywane do wszystkich rodzajów produktów. Niestety, bywa ono kłopotliwe np. w sytuacji, gdy pilnie potrzebujemy określonego składnika, którego nie wyjęliśmy na czas z zamrażarki. Wówczas, z pomocą przychodzi nam technologia. Wystarczy skorzystać z kuchenek mikrofalowych, które posiadają specjalną funkcję Rapid Defrost. Wykorzystuje ona system Multiwaves oraz specjalnie zaprogramowany algorytm, umożliwiając rozmrażanie produktów w krótkim czasie. Dzięki niej mikrofalówka poradzi sobie z rozmrożeniem 500 g mięsa jedynie w 7 minut!
Więcej filmów z udziałem Jamiego Olivera nt. sprytnych sposobów sporządzania pysznych dań dla rodziny i przyjaciół można znaleźć na stronie: http://www.hotpoint.pl/gotowanie-z-jamie-i-hotpoint.
Dodatkowe informacje
Hotpoint to marka, która tworzy ergonomiczne, intuicyjne i bezpieczne sprzęty gospodarstwa domowego. Charakteryzuje je nowoczesny design, funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Produkty wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem, łatwością obsługi oraz najwyższą jakością.

A to już wiesz?  Mleko i owoce – połączenie doskonałe

Marka Hotpoint stawia sobie za cel tworzenie unikatowych rozwiązań technologicznych. Zastosowana w sprzętach technologia High Definition opiera się na zaawansowanych systemach, które usprawniają nasze codzienne życie. Na przykład piekarniki z systemem Multiflow zapewniają równomierną dystrybucję ciepła wewnątrz urządzenia, co sprawia, że pieczenie staje się prostsze i szybsze. Natomiast lodówki z funkcją Active Oxygen pozwalają utrzymać świeżość produktów nawet przez 9 dni od dnia zakupu.

Nienaganna skuteczność połączona z najwyższej klasy designem. Ta ambitna wizja stała się rzeczywistością, dzięki zapoczątkowanej w 1968 roku i wciąż kontynuowanej współpracy z japońskim architektem Makio Hasuike, świetnym interpretatorem emocji marki Hotpoint i projektantem m.in. lodówki czterodrzwiowej i pralki Aqualtis. Ta ostatnia oferuje programy dopasowane do wszystkich rodzajów ubrań i jest owocem wielu lat studiów i badań w dziedzinie prania, wzmocnionych kreatywnością Hasuike.

Zamiłowanie marki do łączenia nowoczesnych funkcjonalności ze stylowym designem potwierdza najnowszy model piekarnika marki (FI9 891 SCIX HA). Wyposażony w zaawansowane technologie zapewnia precyzyjną kontrolę nad całym procesem pieczenia, a jego elegancka i estetyczna stylistyka została doceniona w prestiżowym konkursie Red Dot, za którą w 2016 roku otrzymał nagrodę.

Koncentracja marki na aspektach dbałości o bezpieczeństwo środowiska ma także ogromne znaczenie w procesie projektowania urządzeń, które zapewniają najwyższe standardy efektywności i niższe zużycie zasobów, co potwierdza znak Ecotech na pralkach, zmywarkach, pralko-suszarkach, lodówkach i piekarnikach. Jest on gwarancją zrównoważonego zużycia energii bez uszczerbku dla efektów działania każdego z urządzeń.

Innowacyjne podejście do każdego produktu to najważniejszy cel przyświecający marce Hotpoint. Jej produkty trafiają w potrzeby konsumentów, ponieważ stanowią idealne połączenie technologii, estetyki i oszczędności energii.

W styczniu 2017 roku marka Hotpoint podjęła 4-letnią współpracę z Jamie Oliverem. Współpraca koncentruje się wokół wspólnych wartości – troski o najbliższych – oraz na filozofii gotowania od podstaw Jamiego Olivera, czyli gotowaniu smacznych posiłków ze świeżych składników. Wizja obu marek niesie przesłanie, że zdrowe odżywianie się i umiejętność przyrządzania posiłków powinny być łatwym i dostępnym dla każdego zadaniem.

A to już wiesz?  Plany to zadania z datą realizacji – KiK podsumowuje 2018 rok w Polsce

Hotpoint jest marką wchodzącą w skład Whirlpool Group.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy