Bieganie

Zimowy trening z najlepszymi!

Zimowy trening z najlepszymi!
Zimowy trening z najlepszymi! Jeżeli istnieje przepis na biegowy sukces, on zna go na pewno. Już w czwartek, specjalnym gościem cyklu treningów adidas ?Zimowe Wyzwanie

Zimowy trening z najlepszymi!

Jeżeli istnieje przepis na biegowy sukces, on zna go na pewno. Już w czwartek, specjalnym gościem cyklu treningów adidas ?Zimowe Wyzwanie #?climaheat? będzie Tomasz Lewandowski – trener medalistów Mistrzostw Świata.

Zadbaj o swoją formę biegową i zapomnij o niskich temperaturach podczas ?Zimowego Wyzwania #climaheat?, Dołącz do tysiąca warszawskich biegaczy i wspólnie pokażmy , że zima nie przestajemy. Zatrzymaj ciepło, pokonaj chłód, z #climaheat!
W najbliższy czwartek, 11.12, gościem specjalnym cyklu treningów będzie Tomasz Lewandowski – szkoleniowiec polskiej kadry lekkoatletów. Wraz z główną prowadzącą, Julitą Kotecką przygotują zestaw ćwiczeń na siłę biegową.

Trening zakończy się w kawiarni przy gorącej herbacie, podczas której będzie można nawiązać biegowe przyjaźnie i porozmawiać z Tomkiem o swoich sukcesach i dylematach.

Widzimy się 11 grudnia o 18:45 na warszawskiej Agrykoli.

Earn your summer body and fitness!
https://www.facebook.com/events/690393981056681/?fref=ts

A to już wiesz?  Typowy ultras to „szef firmy” – badania wizerunku biegaczy górskich ultra w Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy