Książka LIFESTYLE

SPOTKANIE Z JOANNĄ BATOR NA PLACU BANKOWYM!

SPOTKANIE Z JOANNĄ BATOR NA PLACU BANKOWYM!
22 sierpnia w przestrzeni Zielonego Placu Bankowego z czytelnikami spotka się Joanna

Data publikacji: 2019-08-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: SPOTKANIE Z JOANNĄ BATOR NA PLACU BANKOWYM!
Kategoria: Książka, LIFESTYLE

22 sierpnia w przestrzeni Zielonego Placu Bankowego z czytelnikami spotka się Joanna Bator.

SPOTKANIE Z JOANNĄ BATOR NA PLACU BANKOWYM! Książka, LIFESTYLE - 22 sierpnia w przestrzeni Zielonego Placu Bankowego z czytelnikami spotka się Joanna Bator.

22 sierpnia w przestrzeni Zielonego Placu Bankowego z czytelnikami spotka się Joanna Bator. Rozmowę z laureatką Nagrody Literackiej „Nike” za „Ciemno, prawie noc” poprowadzi Piotr Bratkowski. To kolejne wydarzenie z cyklu czwartkowych dyskusji prowadzonych przez dziennikarzy i krytyków literackich. Ostatnim gościem – 29 sierpnia – na Zielonym Bankowym będzie Jacek Dehnel.

Wieczorem 22 sierpnia publiczność na placu Bankowym spotka się z Joanną Bator – pisarką, podróżniczką, nauczycielką akademicką i specjalistką od antropologii kultury i gender studies. Autorka w rozmowie z Piotrem Bratkowskim opowie o swoich inspiracjach i pracy nad kolejnymi powieściami. Z pewnością nie zabraknie pytań o podróże, które często stają się punktem wyjścia dla książek pisarki.

Ostatnim wydarzeniem z cyklu będzie spotkanie z Jackiem Dehnelem, zaplanowane na 29 sierpnia. Pretekstem do rozmowy, którą poprowadzi dziennikarz Leszek Bugajski jest nowa książka pisarza „Ale z naszymi umarłymi”, która miała premierę w czerwcu 2019.

Specjalnie dla uczestników spotkań literackich na placu Bankowym organizatorzy przewidzieli quizy związane z twórczością autorów, w których nagrodami są książki z autografami.

Zielona przestrzeń Placu Bankowego to miejska strefa kultury i ekologii, wypełniona roślinami, wodnymi kurtynami i wygodnymi siedziskami. Projekt łączy idee poprawy jakości życia z edukacją na temat recyklingu i bogatym programem kulturalnym. Poza spotkaniami z pisarzami, cyklicznie odbywać się będą tam koncerty, animacje i warsztaty ekologiczne. Do dyspozycji warszawiaków oddano również wystawę plenerową o historii placu Bankowego, roli przestrzeni publicznych i zdrowym mieście oraz pawilon z jedzeniem i napojami i food trucki.

Plac Bankowy na Facebooku: www.facebook.com/events/2595236560500819/

Spotkania literackie na placu Bankowym:

22 sierpnia
Plac Bankowy, godz. 19.00

Spotkanie z Joanną Bator

A to już wiesz?  György Spiró w Polsce

Prowadzenie: Piotr Bratkowski

29 sierpnia
Plac Bankowy, godz. 19.00

Spotkanie z Jackiem Dehnelem

Prowadzenie: Leszek Bugajski

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
SPOTKANIE Z JOANNĄ BATOR NA PLACU BANKOWYM! Książka, LIFESTYLE - 22 sierpnia w przestrzeni Zielonego Placu Bankowego z czytelnikami spotka się Joanna Bator.
Hashtagi: #Książka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy