Biznes Sport

Sieńko i Syn partnerem CrossFit Białystok

Sieńko i Syn partnerem CrossFit Białystok
​Biznes i sport lubią łączyć się w pary. Tak w biznesie jak i w sporcie liczy się rywalizacja, systematyczność, hart ducha i przestrzeganie zasad fair

Data publikacji: 2017-09-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Sieńko i Syn partnerem CrossFit Białystok
Kategoria: Sport, BIZNES

​Biznes i sport lubią łączyć się w pary. Tak w biznesie jak i w sporcie liczy się rywalizacja, systematyczność, hart ducha i przestrzeganie zasad fair play.

Sieńko i Syn partnerem CrossFit Białystok Sport, BIZNES - ​Biznes i sport lubią łączyć się w pary. Tak w biznesie jak i w sporcie liczy się rywalizacja, systematyczność, hart ducha i przestrzeganie zasad fair play.

Biznes i sport lubią łączyć się w pary. Tak w biznesie jak i w sporcie liczy się rywalizacja, systematyczność, hart ducha i przestrzeganie zasad fair play. Przykładów na kooperację tego typu jest wiele. Jeden z nich zasługuje na szczególne wyróżnienie. Mowa o klubie CrossFit Białystok, który zyskał właśnie partnera w postaci regionalnego dealera samochodów marki Volkswagen i Audi – firmy Sieńko i Syn.

Przedstawiciele obu podmiotów zaznaczają, że w szczególny sposób cenią pozytywną rywalizację i właśnie dlatego zdecydowali się na długofalową współpracę.

– CrossFit to niewątpliwie sport, w którym można zakochać się już po pierwszym treningu. Charakteryzuje go pozytywna rywalizacja, w tym przede wszystkim wzajemne wsparcie i wspólne dążenie do osiągnięcia perfekcji. To wyjątkowo bliskie założeniom naszej firmy – zaznacza Paweł Zubrycki przedstawiciel Sieńko i Syn. – Jesteśmy przekonani, że CrossFit ma ogromny potencjał na Podlasiu, a nam zależy na wzmocnieniu pozycji tego rodzaju aktywności. Nasza firma od początku swego istnienia wspierała cenne, lokalne przedsięwzięcia. Wierzmy, że efekty współdziałania przyniosą już wkrótce wzajemne korzyści.

Firma Sieńko i Syn stawia dopiero swoje pierwsze kroki w zaangażowaniu w sponsoring sportowy, ale nie mówi stop. W najbliższych planach przedsiębiorstwa są już kolejne pomysły na wsparcie regionalnego sportu.

W ramach zawartego porozumienia podlaski dealer Volkswagen i Audi wspomaga klubowiczów od strony technicznej. Ma to miejsce nie tylko w ramach codziennego funkcjonowania klubu lecz także przy okazji wydarzeń specjalnych. Przykładem tego może być otwarcie nowej siedziby CrossFitu przy ul. Kopernika 93, czy też impreza  Yacht Camp.

A to już wiesz?  Największy niemiecki dziennik „Bild” partnerem Federacji KSW

Klub CrossFit tworzy grupa entuzjastów, którzy zapoczątkowali historię tego sportu w północno – wschodniej Polsce.

– Dzięki ciężkiej pracy, odwadze, szczęściu i ryzyku stworzyliśmy pierwszy i  jedyny jak do tej pory afiliowany box CrossFit w naszym województwie. Pierwszy klub otworzyliśmy w 2013 roku. Od początku zakładaliśmy sobie nieustający progres marki i tak jest po dziś dzień. Z naszej inicjatywy udało się zorganizować prestiżowe zawody CrossFit obejmujące już zasięgiem całą Europę – Amarok East Side Challenge. Bardzo cieszy nas fakt podjęcia współpracy partnerskiej z firmą Sieńko i Syn. Mam nadzieję, że będzie ona owocna, a obie strony zyskają cenne doświadczenia i korzyści – podkreśla Michał Zalewski kierujący klubem CrossFit w Białymstoku.

W ostatnim czasie klub zyskał nową siedzibę. Z tej okazji salon Sieńko i Syn  ufundował specjalny prezent, z którego mógł skorzystać jeden z klubowiczów – nowoczesne Audi A5 z pełnym bakiem na weekend. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Sieńko i Syn partnerem CrossFit Białystok Sport, BIZNES - ​Biznes i sport lubią łączyć się w pary. Tak w biznesie jak i w sporcie liczy się rywalizacja, systematyczność, hart ducha i przestrzeganie zasad fair play.
Hashtagi: #Sport #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy