Refleksje

Bridgestone, światowy partner Olimpijski i Paraolimpijski, będzie wspierać biegaczy podczas największego maratonu w Polsce

Bridgestone, światowy partner Olimpijski i Paraolimpijski, będzie wspierać biegaczy podczas największego maratonu w Polsce Bridgestone – największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy

Bridgestone, światowy partner Olimpijski i Paraolimpijski,
będzie wspierać biegaczy podczas największego maratonu w Polsce

Bridgestone – największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy oraz światowy partner Olimpijski i Paraolimpijski już 29 września będzie wspierać uczestników 41. PZU Maratonu Warszawskiego. Podczas imprezy ambasadorzy kampanii olimpijskiej Bridgestone Joanna Jóźwik oraz Karol Bielecki, będą motywowali biegaczy i zachęcali do przesuwania własnych granic.

W ramach olimpijskiej kampanii Bridgestone PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko, firma chce inspirować ludzi w każdym wieku, o różnych umiejętnościach i pasjach, by odnajdywali w sobie siłę, do walki o swoje marzenia i do pokonywania przeszkód, które pojawiają się na ich życiowej drodze. Bridgestone chce angażować się nie tylko w największe imprezy sportowe, takie jak Igrzyska Olimpijskie, ale także w lokalne inicjatywy, wśród których jest także 41. PZU Maraton Warszawski.

Spotkaj ambasadora PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko
Król strzelców z igrzysk w Rio de Janeiro 2016, ambasador PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko, Karol Bielecki będzie gorąco wspierał biegaczy podczas tegorocznej imprezy. Razem z Joanną Jóźwik aktualną wicemistrzynią polski w biegu na 800 metrów oraz słynnym dziennikarzem sportowym, Damianem Bąbolem na trasie biegu będą zachęcali ich do przesuwania granic wytrzymałości startujących zawodników. Podczas wydarzenia będzie też czas na krótkie rozmowy, autografy z ambasadorami.

Sztafeta z Bridgestone
Bridgestone będzie sponsorem tytularnym tegorocznej Sztafety Maratońskiej, będącej wydarzeniem towarzyszącym wrześniowego maratonu w Warszawie, wydarzenia dla zespołów składających się z trzech biegaczy. Bridgestone Sztafeta Maratońska jest świetną okazją dla tych zawodników, którzy nie są gotowi do walki na pełnym dystansie, to też doskonały sposób na zakończenie sezonu biegowego wspólnie z przyjaciółmi, rodziną lub po prostu w gronie znajomych.

Strefa Olimpijska Bridgestone
Bridgestone jest dobrze znany z motywowania zawodników podczas imprez sportowych, ale nie zapomina też o kibicach. Przygotowuje wiele dodatkowych atrakcji dla krewnych i obserwatorów sportowych zmagań. W strefie Bridgestone każdy może podzielić się swoimi marzeniami i zrobić pamiątkowe zdjęcie w specjalnie zaprojektowanej foto budce. Najmłodsi goście na pewno pokochają przygotowany z myślą o nich nadmuchiwany tor przeszkód Bridgestone. Dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału w wyścigu, ale chcą wesprzeć któregoś z jego uczestników, Bridgestone przygotował specjalne tabliczki do kibicowania, na których można umieścić imię uczestnika.
„Sport inspiruje i łączy ludzi. Z naszej pozycji jako największego światowego producenta opon i wyrobów z gumy, nie tylko wspieramy największe imprezy jak Igrzyska Olimpijskie, ale także skupiamy się na promowaniu innych bliskich nam, lokalnych wydarzeń sportowych, takich jak np. 41. PZU Maraton Warszawski” wyjaśnia Radosław Bółkowski, dyrektor zarządzający Bridgestone East Europe. „Opony Bridgestone utrzymują podróżnych bezpiecznie na torze jazdy, niezależnie od panujących warunków. Zachęcamy ludzi, by działali w ten sam sposób, by kontynuowali podjęte wysiłki, by dążyli do tego, czego pragną w życiu, bez względu na przeszkody, jakie mogą napotkać na swojej drodze. ”

A to już wiesz?  Garmin Swim™ 2 – zegarek na basen i nie tylko

PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko
Inicjatywa jest częścią europejskiej kampanii Bridgestone „Chase Your Dream, No Matter What”. Uczestnicy Igrzysk Olimpijskich, Karol Bielecki (zawodnik piłki ręcznej), Joanna Jóźwik (biegaczka) i Maciej Kot (skoczek narciarski), zostali wybrani do tej kampanii, ponieważ pomimo wielu niepowodzeń zdarzających się w karierze zawodowej, nigdy nie zrezygnowali ze swoich pragnień. Dzięki niesamowitej determinacji w walce o swoje marzenia olimpijskie, są prawdziwymi zwycięzcami. Kampania Bridgestone stawia sobie za cel przede wszystkim inspirowanie i motywowanie ludzi w każdym wieku, mających różne umiejętności, pasje i postawione cele. Marka zachęca, by nigdy nie zrezygnować z walki o swoje marzenia, mimo wszystkich przeszkód, które stawia przed nami życie. Hasło PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko odzwierciedla również ambicje firmy, aby wspierać ludzi w zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do celu, by trzymali się wyznaczonej drogi i osiągali swoje cele, niezależnie od warunków. Ponadto Kampania ma na celu podkreślenie zaangażowania Bridgestone jako światowego partnera Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

Kontakt dla mediów: Katarzyna Jędrachowicz, PR Manager, komórka: + 48 506 597 329, e-mail: [email protected]
O Bridgestone Corporation:
Bridgestone Corporation, z siedzibą główną w Tokio, jest największym na świecie producentem opon oraz wyrobów gumowych. Oprócz produkcji opon o szerokim zakresie zastosowań firma wytwarza również wiele innych zróżnicowanych produktów, w tym gumę do użytku przemysłowego, produkty chemiczne i sprzęt sportowy. Produkty Bridgestone sprzedawane są w 150 krajach i obszarach na świecie.

Informacje o Globalnym Partnerstwie Olimpijskim i Paraolimpijskim Bridgestone Corporation
Bridgestone Corporation z siedzibą w Tokio jest największym na świecie producentem opon i wyrobów z gumy, a jego misją jest „Służba społeczeństwu z pomocą wysokiej jakości produktów“. W 2014 roku firma została dumnym Globalnym Partnerem Olimpijskim, a w 2018 roku – Globalnym Partnerem Paraolimpijskim. Firma posiada tytuł Globalnego Partnera Ruchu Olimpijskiego i Paraolimpijskiego do roku 2024, a okres ten obejmuje Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie Tokio 2020, Pekin 2022 i Paryż 2024. Bridgestone dostarcza produkty, usługi i rozwiązania usprawniające sposób przemieszania się, życia, pracy i rozrywki, a zaangażowanie firmy w Ruch Olimpijski i Paraolimpijski pozwala kontynuować długą historię sportu i innowacji. W swoich działaniach na rzecz sportów olimpijskich i paraolimpijskich Bridgestone kieruje się globalnym przesłaniem firmy „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko“, którego celem jest zachęcanie do pokonywania przeszkód i wytrwałości w dążeniu do swoich celów. Jako globalny partner, Bridgestone posiada prawa marketingowe obejmujące pełną gamę oferowanych przez firmę opon, usług oponiarskich i wybranych usług motoryzacyjnych, rowerów samobieżnych, łożysk antywibracyjnych i różnorodnych wyrobów budowlanych i przemysłowych.

A to już wiesz?  Potwór z szafy, czyli czego boją się dzieci i jak radzić sobie z ich lękami?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy