Refleksje

„Rockstar” najchętniej słuchanym utworem w lutym 2018

„Rockstar” najchętniej słuchanym utworem w lutym 2018
6 marca 2018, Warszawa „Rockstar” najchętniej słuchanym utworem w lutym 2018 Serwis muzyczny Tidal przygotował playlistę najczęściej słuchanych utworów w lutym. Z analiz wynika, że

6 marca 2018, Warszawa

„Rockstar” najchętniej słuchanym utworem w lutym 2018

Serwis muzyczny Tidal przygotował playlistę najczęściej słuchanych utworów w lutym. Z analiz wynika, że najpopularniejszymi wykonawcami w ciągu ostatniego miesiąca byli Post Malone i 21 Savage z piosenką „Rockstar”. Czego jeszcze słuchali użytkownicy TIDAL w drugim miesiącu Nowego Roku? Zapoznajcie się z playlistą „TOP POLSKA – LUTY 2018”.

Najczęściej słuchane piosenki w TIDAL
Według serwisu muzycznego TIDAL dostępnego dla klientów sieci PLAY, najpopularnijeszym kawałkiem lutego jest „Rockstar”, pod którym podpisują się Post Malone i 21 Savage. Niewiele mniej odtworzeń ma singiel „Anywhere” autorstwa Rity Ory zapowiadający jej drugi album. Brytyjska wokalistka ma jeszcze więcej powodów do zadowolenia, ponieważ piosenka „For You”, którą zaśpiewała w duecie z Liamem Paynem do filmu „Nowe Oblicze Greya” zamknęła pierszą trójkę najchętniej słuchanych utworów w lutym. Jak się okazuje użytkownicy Tidala nadal chętnie wracają do romantycznej ballady Eda Sheerana „Perfect”, która uplasowała się na czwartej pozycji. W rankingu Tidala nie zabrakło również polskiego akcentu. Na wysokiej, piątej pozycji znalazł się młody polski artysta Otsochodzi z utworem „Nie/nie”, a siódme miejsce zawłszczył Sławomir Zapała i jego taneczny utwór „Miłość w Zakopanem”. W pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych hitów w lutym znalazły się również takie piosenki jak „Wolves” Seleny Gomez, „Havana” Camili Cabello czy „Echame La Culpa” Demi Lovato i Luisa Fonsi.

LINK DO PLAYLISTY: https://tidal.com/playlist/6d9d50e9-eb90-417d-83f6-ea30963c27ee

TIDAL
TIDAL to globalny serwis streamingowy z najwyższą jakością dźwięku HD, muzycznymi wideo w jakości HD i ekskluzywnymi materiałami przygotowanymi przez dziennikarzy muzycznych, ekspertów i gwiazdy – między innymi Alicię Keys, Beyonce oraz White Stripes. TIDAL dysponuje bogatą bazą utworów posiadając już ponad 52 miliony pozycji. Oprócz tego serwis oferuje playlisty tematyczne i pozwala słuchać ulubionych utworów na telefonach, tabletach, komputerach i odtwarzaczach sieciowych. Klienci PLAY mogą skorzystać z TIDAL przez 2 lata za DARMO w wybranych ofertach. Więcej szczegółów na: https://www.play.pl/uslugi/tidal/.

A to już wiesz?  Suplementacja w diecie sportowca

Nielimitowana muzyka za DARMO w PLAY
W ramach promocji „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play, abonenci sieci Play przez 2 lata mogą cieszyć się nielimitowanym dostęp do muzyki za darmo dzięki TIDAL Premium. Oferta dostępna jest w wybranych ofertach STAN NIELIMITOWANY. Pozwala to im cieszyć się 52 milionami utworów, legalną muzyką bez reklam nawet na 3 urządzeniach oraz dostępem do niej w trybie offline. Dodatkowo, klienci PLAY korzystający z usług na kartę oraz MIX, otrzymają możliwość słuchania muzyki z w aplikacji TIDAL jedynie za 17,99 zł/mc!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy