Refleksje

7 powodów, dla których warto polubić mopa ze sprayem

7 powodów, dla których warto polubić mopa ze sprayem
7 powodów, dla których warto polubić mopa ze sprayem Mop ze sprayem to ulubiony produkt dla całej rodziny w wielu gospodarstwach domowych na świecie. Jego

7 powodów, dla których warto polubić mopa ze sprayem

Mop ze sprayem to ulubiony produkt dla całej rodziny w wielu gospodarstwach domowych na świecie. Jego zwolennicy chwalą szybkość, z jaką można go użyć i wygodę czyszczenia – bo zawsze jest pod ręką. Poznaj 7 powodów, dla których warto wybrać mop ze sprayem.

1. Szybki i łatwy w użyciu
Jednym z wielu powodów, dla których wiele osób uwielbia mop ze sprayem (np. 1-2 Spray Max od Viledy), jest jego szybkość i łatwość użycia. Wystarczy, że ściśniesz rączkę, która uwalnia delikatną mgiełkę do mopa i gotowe! Dzięki takiemu systemowi zużyjesz też mniej wody – możesz czyścić na bieżąco, rozpylając ją bezpośrednio na podłogę, dokładnie tam, gdzie potrzebujesz.

2. Wykorzystuje moc mikrofibry
Mop 1-2 Spray Max (Vileda) świetnie wykorzystuje moc czyszczącą wysokowydajnych mikrowłókien, dzięki nakładce z mikrofibry. To zapewnia wyjątkowo dokładne czyszczenie i zbieranie brudu w trakcie pracy. Co więcej, nakładkę możesz prać w pralce i ponownie używać wiele razy. Jej szeroki prostokątny pad jest super chłonny, zaprojektowany specjalnie do szybkiego wchłaniania płynów i tłustych substancji.

3. Zaprojektowany z myślą o Tobie
Jeśli wybierasz mopa (a właściwie dotyczy to wszystkiego), z pewnością zwracasz uwagę na jego parametry, funkcjonalność, jakość – słowem na wszystko, co sprawi, że mop będzie ci po prostu pasował. Warto w takim wypadku zdecydować się na sprzęt od lidera w kategorii akcesoriów do sprzątania. Np. Vileda dzięki doświadczeniu w branży sprzątania domu ma informacje z pierwszej ręki, z czego składa się porządny, funkcjonalny mop. To doświadczenie zostało wykorzystane, aby uczynić mopa 1-2 Spray Max przyjaznym produktem do czyszczenia. Wytrzymały uchwyt zapewnia pewny i wygodny chwyt podczas mopowania i znajduje się w zasięgu spustu zapewniając maksymalną łatwość użycia i szybkość natryskiwania. Co więcej, głowica mopa wykorzystuje sprytny mechanizm obrotowy, który pozwala skutecznie manewrować i bez problemu dostać się do trudno dostępnych miejsc.

A to już wiesz?  Zostań swoją szefową! 7 powodów, dla których własny biznes to najlepsza ścieżka kariery dla przedsiębiorczych kobiet

4. Jest higieniczny i trwały
Mop ze sprayem Vileda usuwa ponad 99% bakterii za pomocą samej wody, dzięki czemu możesz dokładnie wyczyścić podłogę bez użycia środków chemicznych. To świetna opcja, jeśli próbujesz zmniejszyć ilość kupowanych i używanych chemikaliów w domu. Alternatywnie możesz zamiast wody użyć przyjaznego dla środowiska, rozcieńczonego płynu czyszczącego. Mop ze sprayem Viledy jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu, więc wiesz, że robisz wszystko, aby oczyścić planetę podczas sprzątania swojego domu.
5. Oszczędza miejsce
W przeciwieństwie do większości mopów natryskowych, mop 1-2 Spray Max nie wygląda topornie – zbiornik cieczy jest zintegrowany wewnątrz uchwytu mopa, a dysza została sprytnie zaprojektowana w dolnej części drążka mopa, tuż nad nakładką. Dzięki temu jest łatwy w przechowywaniu i jeszcze łatwiejszy w użyciu!
6. Do wszystkich rodzajów podłóg twardych
Mop ze spryskiwaczem (1-2 Spray Max) może być używany na każdej twardej podłodze, w tym na linoleum, winylu, drewnie, parkiecie i laminacie. Mop rozpyla odpowiednią ilość płynu, potrzebną do optymalnego czyszczenia, nie ma więc ryzyka zalania podłogi. Jeśli jednak chcesz dodać do mopa środków czyszczących, skontaktuj się z producentem swojej podłogi, ponieważ niektóre środki chemiczne mogą mieć na nią niekorzystny wpływ.

7. Jest super chłonny
Mopa ze sprayem możesz używać do sprzątania wszelkiego rodzaju bałaganu w domu. Mikrowłókna w nakładce są wyjątkowo chłonne, dzięki czemu głowica mopa może wyczyścić wszystko, od kurzu i brudu po błotniste ślady stóp lub odciski łap twojego pupila.

O firmie:
Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.
Więcej informacji: www.vileda.pl

A to już wiesz?  Spotkanie technologii ze sportem, czyli jak narodziła się aplikacja NOINN

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy