Edukacja Wiadomości branżowe

Program partnerski ZyXELa pełen nagród

Nowy program partnerski ZyXELa z jeszcze większą ilością korzyści dla resellerówZyXEL Communications prezentuje nową formę nagradzania i zachęcania swoich partnerów. Zmiany polegają na odejściu od norm, w których wyróżnia się tylko resellerów składających największe zamówienia. Najnowszy europejski program partnerski ma na celu zachęcanie do zakupów i bazuje na częstotliwości zamówień, a nie na ich wartości. Dzięki temu nowy program będzie korzystny dla wszystkich resellerów.System składa się z trzech poziomów partnerstwa: „Reseller”, „Authorised” i „Premium”. Nowi partnerzy rozpoczynają program na poziomie podstawowym „Reseller” i awansują wyżej na podstawie częstotliwości dokonywanych zakupów. Natomiast poziom stałych partnerów ZyXELa określony zostanie na podstawie historii zakupów z poprzedniego roku. Dzięki temu nagrodzeni zostaną stali partnerzy za ich lojalność, podczas gdy nowi uczestnicy będą również cieszyć się korzyściami programu ZyXELa, niezależnie od wartości składanych zamówień.Nagrody za punktyKluczowymi atutami nowego

Nowy program partnerski ZyXELa z jeszcze większą ilością korzyści dla resellerów

ZyXEL Communications prezentuje nową formę nagradzania i zachęcania swoich partnerów. Zmiany polegają na odejściu od norm, w których wyróżnia się tylko resellerów składających największe zamówienia. Najnowszy europejski program partnerski ma na celu zachęcanie do zakupów i bazuje na częstotliwości zamówień, a nie na ich wartości. Dzięki temu nowy program będzie korzystny dla wszystkich resellerów.

System składa się z trzech poziomów partnerstwa: ?Reseller?, ?Authorised? i ?Premium?. Nowi partnerzy rozpoczynają program na poziomie podstawowym ?Reseller? i awansują wyżej na podstawie częstotliwości dokonywanych zakupów. Natomiast poziom stałych partnerów ZyXELa określony zostanie na podstawie historii zakupów z poprzedniego roku. Dzięki temu nagrodzeni zostaną stali partnerzy za ich lojalność, podczas gdy nowi uczestnicy będą również cieszyć się korzyściami programu ZyXELa, niezależnie od wartości składanych zamówień.

Nagrody za punkty

Kluczowymi atutami nowego programu jest wiele korzyści, inicjatyw oraz stała współpraca z firmą ZyXEL. Nowe punkty promocyjne będą przydzielane partnerom po dokonaniu każdego zakupu. Następnie punkty będzie można zamieniać na przedmioty z katalogu nagród ZyXELa m.in. na tablety, kamery, wycieczki, kupony oraz wybrane produkty producenta. Dodatkowo punkty będzie można zdobywać biorąc udział w promocjach ZyXELa, które organizowane będą przez cały rok. Portal wyposażony został również w mechanizm rejestrowania zamówień, umożliwiający korzystanie z rabatów, w opcje zarządzania kontem oraz w odpowiednie wsparcie techniczne.

Norbert Ogłoziński, Country Sales Menager ZyXEL Communications komentuje: ?Zbyt wiele programów partnerskich skupia się tylko na największych resellerach i partnerach składających największe zamówienia. Chcemy zmienić nasz program tak, aby nie nagradzać jedynie naszych największych kontrahentów, ale zagwarantować korzyści wszystkim partnerom, którzy współpracują z firmą ZyXEL.?

Inwestycja w relacje

Kolejnym kluczowym elementem programu jest możliwość inwestowania w relacje z partnerami poprzez obsługę techniczną, udzielane informacje oraz szkolenia. Program dla partnerów obejmuje kursy zapoznające z najnowszą technologią, programy szkoleń online oraz usługi techniczne. Dzięki temu ZyXEL zagwarantuje partnerom najbardziej efektywne wykorzystanie możliwości swoich urządzeń.

A to już wiesz?  Kryzys na Ukrainie - trudne chwile dla polskich przedsiębiorców?

Norbert Ogłoziński podsumowuje: ?Poza nowym podejściem do wynagradzania partnerów, wprowadziliśmy również wiele nowych korzyści i nowy poziom wsparcia, pozwalając partnerom ZyXELa na jeszcze lepszą obsługę klientów. Jest to dodatkowy poziom obsługi i inwestycji, który sprawia że firma ZyXEL staje się coraz bardziej opłacalnym partnerem.?

Więcej informacji o programie i ofercie ZyXELa znajduje się na stronie:

https://partner.zyxel.eu/content.asp?catref=ZYXEL_LanguageSelection


dostarczył infoWire.pl

Źródło ZYXEL. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy