Moda moda damska Moda dla pań moda męska ModaSportowa

Powrót do aktywności po wakacjach

Powrót do aktywności po wakacjach
Informacja prasowa 06.09.2021 r. Powrót do aktywności po wakacjach Wakacje 2021 oficjalnie dobiegły końca. Wraz z nimi czas powoli odejść od błogiego leniuchowania i coweekendowych

Informacja prasowa 06.09.2021 r.

Powrót do aktywności po wakacjach

Wakacje 2021 oficjalnie dobiegły końca. Wraz z nimi czas powoli odejść od błogiego leniuchowania i coweekendowych grilli, które powinny zastąpić treningi oraz zdrowe odżywianie. Jedni trzymali się ich przed latem, a drudzy pragną rozpocząć od nich nowy rok (szkolny) – bez względu na to, do której grupy osób się należy, w GO Sport znajduje się wyposażenie, które z dodatkową motywacją pozwoli wejść w nowy sezon sportowy. Aktualnie w ofercie sieci sklepów sportowych dostępna jest nowa kolekcja Demix – marki, która dostępna jest jedynie w GO Sport i oferuje funkcjonalną odzież oraz obuwie w przystępnych cenach!

Lato to czas, kiedy ciężej jest się trzymać noworocznych postanowień. Trudniej dbać o dietę i regularne treningi, które zaburzają urlopy czy mniej lub bardziej spontaniczne spotkania z przyjaciółmi. I nie ma w tym nic złego. Bo w życiu liczy się balans, a lato rządzi się swoimi prawami i nawet jeśli wcześniej przez kilka miesięcy budowało się formę właśnie na ten czas, nie warto, chociażby podczas urlopu odmawiać sobie lokalnych przysmaków.

No dobrze, ale co, gdy wakacje już minęły i mimo wszystko pojawiają się pewne wyrzuty sumienia, które należałoby odgonić powrotem do zdrowych przyzwyczajeń? Jeżeli chodzi o aktywność fizyczną, to kluczowy jest tutaj czas, który powinno dać się swojemu ciału, by na nowo przywykło do treningów. Bez względu na poziom motywacji i sił, którymi wydaje nam się, że dysponujemy – pierwszy trening po przerwie nie może być zbyt intensywny. Do sportu powinno wracać się stopniowo, tak, by uniknąć kontuzji. To samo dotyczy osób, które z końcem wakacji postanowiły rozpocząć swoją przygodę ze sportem – one również powinny zacząć od łagodnych treningów, dzięki którym nie tylko zmniejszą ryzyko urazów, ale też uchronią się przed utratą motywacji, jaką mogłoby spowodować duże zmęczenie wywołane zbyt intensywnym treningiem.

A to już wiesz?  Stylowe plażowanie – modowe hity i praktyczne rozwiązania.

Skoro wiemy, by zaczynać powoli i nie rwać się z motyką na słońce, warto też przemyśleć czego podjąć się na starcie. Najlepszy na początek będzie trening FBW, czyli Full Body Workout, który zarówno pobudzi wszystkie uśpione latem mięśnie, jak i zaktywizuje te nigdy niewprawione w ruch. Należy jednak pamiętać, że chcąc jak najdłużej trzymać się treningowych postanowień, należy wybrać taką aktywność, która sprawia najwięcej przyjemności. Nie wiesz jeszcze, co to jest? Próbuj, testuj, mieszaj, aż znajdziesz dyscyplinę, która zapewni Ci zarówno upragnione efekty fizyczne, jak i dobre samopoczucie.

Nie zapomnij też o właściwym wyposażeniu, które ma duże znaczenie dla komfortu wykonywanych ćwiczeń. Do biegania, zajęć fitness czy treningów siłowych idealnie nadadzą się produkty marki Demix. Nowa kolekcja tego brandu dostępna jest w sklepach stacjonarnych GO Sport oraz na www.go-sport.pl. Wchodzące w jej skład ubrania i buty to stylowe projekty, które wyróżniają się ponadto wysoką jakością wykonania. Bo kolekcje Demix opracowuje złożony z międzynarodowych sportowców, projektantów i profesjonalistów zespół, a efektem jego prac są innowacyjne sportowe produkty, w dodatku oferowane w przystępnych cenach – tak, by wszyscy miłośnicy sportu, zarówno ci bardziej, jak i mniej zaawansowani, mieli dostęp do właściwego sprzętu.

1. Koszulka damska Demix dostępna w GO Sport 69,99 zł
2. Stanik sportowy Damski Demix dostępny w GO Sport 99,99 zł
3. Spodenki damskie Demix dostępne w GO Sport 99,99 zł
4. Buty damskie Demix dostępne w GO Sport 199,99 zł
5. Koszulka męska Demix dostępna w GO Sport 79,99 zł
6. Spodenki męskie Demix dostępne w GO Sport 99,99 zł
7. Buty męskie Demix dostępne w GO Sport 199,99 zł

Więcej o GO Sport

GO Sport oferuje szeroki asortyment, zapewniając klientom dostęp do produktów z różnych dziedzin sportu w jednym miejscu. W ofercie sklepu znajduje się sprzęt sportowy, ubrania i obuwie sportowe oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Dostępne produkty pochodzą zarówno od największych marek, m.in. Nike, Adidas, Puma, Uvex, Atomic, Under Armour, KROSS, Columbia oraz Salomon, a także z kolekcji marek własnych. Niezależnie, czy jest się zapalonym sportowcem czy dopiero rozpoczyna swoją sportową przygodę, wyspecjalizowany personel sklepów pomaga w dopasowaniu sprzętu indywidualnie do potrzeb i upodobań klientów.

A to już wiesz?  Kolekcja adidas Women wiosna/lato 2014 aby kobiety czuły się bardziej kobieco

Więcej o Demix
Szerzenie miłości do sportu to główny cel Demix. Marka wyznaczyła go sobie już w 2008 roku, kiedy to po raz pierwszy zaprezentowała swoją sportową ofertę ubrań i akcesoriów.
Kolekcje Demix powstają w ścisłej współpracy z Nanyang Technical University Singapore. Złożony z międzynarodowych sportowców, projektantów i profesjonalistów zespół, tworzy innowacyjne sportowe kolekcje, które poza funkcjonalnością wyróżniają przystępne ceny – tak, by zapewnić świetną jakość i wzornictwo wszystkim miłośnikom sportu.
Demix pragnie każdemu umożliwiać czerpanie jak największej przyjemności ze sportu, dlatego w ofercie marki można znaleźć zarówno asortyment dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców.
Bo sport jest tam, gdzie Ty.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy