Książka LIFESTYLE

Początek roku z ulubionymi autorkami polskich czytelniczek

Początek roku z ulubionymi autorkami polskich czytelniczek
Na początku roku na półkach księgarni pojawią się nowe książki autorek, które na swoim koncie mają już niejeden

Data publikacji: 2021-01-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Początek roku z ulubionymi autorkami polskich czytelniczek
Kategoria: Książka, LIFESTYLE

Na początku roku na półkach księgarni pojawią się nowe książki autorek, które na swoim koncie mają już niejeden bestseller.

Początek roku z ulubionymi autorkami polskich czytelniczek Książka, LIFESTYLE - Na początku roku na półkach księgarni pojawią się nowe książki autorek, które na swoim koncie mają już niejeden bestseller.

Na początku roku na półkach księgarni pojawią się nowe książki autorek, które na swoim koncie mają już niejeden bestseller. W ręce czytelników Agnieszki Lingas-Łoniewskiej trafi „Obiad z Bondem” – kontynuacja serii zapoczątkowanej „Kolacją z Tiffanym”. Natomiast podróżniczka i pisarka Beata Pawlikowska w książce „Stres. Sprawdzone sposoby na stres” podzieli się 102 metodami walki ze stresem. Obie autorki wezmą udział w spotkaniach z cyklu #premieraonline, podczas których opowiedzą o najnowszych tytułach.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Agnieszka Lingas-Łoniewska – czwartek, 14 stycznia, godz. 18:00

Jedna z najpoczytniejszych polskich autorek, Agnieszka Lingas-Łoniewska, nazywana przez wielbicieli swojej prozy Dilerką Emocji, powraca z najnowszą powieścią „Obiad z Bondem”. Empik zaprasza na rozmowę o nowej, pełnej skrajnych emocji książce, którą poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

„Obiad z Bondem” (Wydawnictwo Burda Książki) to kontynuacja nowej serii Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Książka opisuje losy Elizy, przyjaciółki Natalii znanej czytelnikom z „Kolacji z Tiffanym”. Kobieta zostaje sama w swoim wielkim przedwojennym mieszkaniu. I nawet byłaby z tego powodu zadowolona, gdyby nie fakt, że najprawdopodobniej padła ofiarą włamania… Elizie z pomocą śpieszy komisarz Jacek Granicki – zabójczo przystojny, o niewyparzonym języku i uroku Jamesa Bonda. Oboje mają już swoją – nie najszczęśliwszą – historię. On – niewyobrażalnie atrakcyjny i skryty. Ją życie nauczyło podchodzić do mężczyzn z lekkim dystansem. Starannie udają, że wcale im na sobie nie zależy. Jednak nagłe niebezpieczeństwo, w którym znajduje się Eliza, raptownie zmienia sytuację. Komisarz Granicki zrobi wszystko, by ratować ukochaną.

A to już wiesz?  „Szkice architektoniczne” z użyciem trzech kolorów

Beata Pawlikowska – piątek, 15 stycznia, godz. 18:00

Stres jest stanem nadzwyczajnej gotowości do poradzenia sobie z wyjątkowo dużym zagrożeniem. Tak dużym, że organizm w swoim normalnym, zrównoważonym stanie nie miałby wystarczającej mocy, żeby go skutecznie i definitywnie przezwyciężyć. Przełącza się więc w tryb awaryjny. Nie dlatego, żeby człowiek odczuwał dyskomfort, lecz po to, aby zmaksymalizować szansę na przetrwanie. Jednak przebywanie w tym stanie przez dłuższy czas może prowadzić do zaburzeń i poważnych schorzeń. 

W swojej najnowszej książce „Stres. Sprawdzone sposoby na stres” (Wydawnictwo Edipresse Książki) Beata Pawlikowska wyjaśnia, na czym polega fizjologiczny i emocjonalny mechanizm powstawania stresu. Opowiada o ludziach spotkanych podczas dalekich podróży, od których wiele nauczyła się o radzeniu sobie z negatywnymi skutkami stanu gotowości. Czytelnik pozna 102 sposoby na łagodzenie niepożądanych efektów stresu w różnych życiowych sytuacjach – stojąc w korku na drodze, przed wystąpieniem publicznym czy mając trudności w pracy.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Początek roku z ulubionymi autorkami polskich czytelniczek Książka, LIFESTYLE - Na początku roku na półkach księgarni pojawią się nowe książki autorek, które na swoim koncie mają już niejeden bestseller.
Hashtagi: #Książka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy