Refleksje

Dlaczego kubek termiczny to idealny pomysł na świąteczny prezent?

Dlaczego kubek termiczny to idealny pomysł na świąteczny prezent?
Informacja prasowa 18 grudnia 2019, Warszawa Dlaczego kubek termiczny to idealny pomysł na świąteczny prezent? Święta Bożego Narodzenia tuż za rogiem, a wraz z nimi

Informacja prasowa
18 grudnia 2019, Warszawa

Dlaczego kubek termiczny to idealny pomysł na świąteczny prezent?

Święta Bożego Narodzenia tuż za rogiem, a wraz z nimi pojawia się kwestia prezentów dla najbliższych. Trafienie z odpowiednim podarunkiem bywa trudne, ale są rzeczy, które nigdy nie są pudłem na przykład… kubek termiczny. Dlaczego to prezent nie mający sobie równych?
Niezależnie czy mówimy o osobie jeżdżącej w podróże służbowe, świeżo upieczonej mamie, czy babci, która uwielbia spędzać czas na swojej działce. Każda z tych osób z przyjemnością miałaby pod ręką swój ulubiony gorący napój, zawsze i wszędzie. Kubek termiczny jest strzałem w dziesiątkę! Mamy na to dowody.
100% szczelności
Kubek tego typu powinien być niezawodny w każdej sytuacji. W domu, podczas spaceru po okolicznym parku, a także podczas podróż tych małych i tych dużych. Produkty Contigo z wygodną, autorską technologią Autoseal dają gwarancję szczelności w każdych warunkach, pozwalają również na automatyczne zamykanie się ustnika po puszczeniu przycisku. Idealny dla osoby aktywnej i zabieganej, takiej, która nie chce co sekundę sprawdzać czy nic nie zostało zalane.
5 godzin ciepła
Możliwość napicia się ulubionej kawy podczas zabieganego dnia lub herbaty w trakcie górskiej wędrówki jest nieoceniona. Podstawą idealnego kubka jest długie trzymanie ciepła, warto więc poszukać takich modeli, które zapewnią idealną temperaturę napoju przez wiele godzin.
Inaczej jego funkcja mija się z celem.
Zero waste
Konieczność dbania o nasze środowisko od wielu lat nie podlega dyskusji, a w ostatnim czasie co raz więcej osób zaczęło się decydować na ograniczenie plastiku oraz produktów jednorazowego użytku. Na fali zmian do własnego kubka można zamówić także napoje w większości kawiarni i restauracji, a nawet otrzymać zniżkę z tego tytułu. Czemu w takim razie mielibyśmy nie zdecydować się na używanie kubka wielorazowego użytku, skoro możemy tym ograniczyć nasz negatywny wpływ na planetę?

A to już wiesz?  Sportowy lockdown, czyli jak dbać o zdrowie i kondycję w nowej normalności?

Spersonalizowany design
Dostępność różnych wersji kubków sprawia, że nie tylko nie można przejść obok niego obojętnie, ale każdy znajdzie produkt z wzorem idealnie pasującym do osobowości i oczekiwań. Warto dodać, że produkty Contigo są niezwykle poręczne i są dostosowane zarówno do damskiej jak i męskiej dłoni.

Oszczędność
Jeśli chcemy zacząć prowadzić oszczędny tryb życia musimy pożegnać się z kupnem produktów, które posłużą nam tylko przez moment. Postawy na rzeczy wykonane z dobrych materiałów. Aby podciągnąć nasz domowy budżet możemy również zweryfikować nasze codziennie wydatki. Kolejna kawa w swojej ulubionej kawiarni i wydanie ot tak kolejnych kilkunastu złotych? A może warto kupić jeden kubek, w którym sami będziemy przygotowywać swoje ulubione napoje „na wynos”. Wystarczy chwila i możemy zaoszczędzić bardzo fajną kwotę, a jeden porządny kubek będzie służył przez lata.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy