Zakupy

Kultowy ?Reksio? powraca!

Kultowy ?Reksio? powraca!
INFORMACJA PRASOWA, EMPIK Warszawa, maj 2015 r. Kultowy ?Reksio? powraca! Jest z nami od blisko pięćdziesięciu lat: odważny i honorowy, pomaga słabszym, rozwiązuje podwórkowe spory

INFORMACJA PRASOWA, EMPIK
Warszawa, maj 2015 r.

Kultowy ?Reksio? powraca!
Jest z nami od blisko pięćdziesięciu lat: odważny i honorowy, pomaga słabszym, rozwiązuje podwórkowe spory i znajduje wyjście z każdej opresji. Jego przygody śledzili nasi rodzice, potem my, teraz towarzyszy naszym dzieciom. Od dziś w salonach Empik w całej Polsce można kupić nową kolekcją produktów z wizerunkiem kultowego Reksia ? kundelka, który wywołuje uśmiech na twarzach kilku pokoleń Polaków.

Reksio przyszedł na świat w roku 1967 w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej. Ciekawski i żądny przygód kundelek od razu zaskarbił sobie sympatię widzów i na stałe zagościł w wielu sercach.

Gadżety z nowej kolekcji Empiku przypominają o jednej z najważniejszych polskich postaci bajkowych i odwołują się do miłych wspomnień z dzieciństwa. Mówiąc krótko ? powstały by poprawiać humor!

W kolekcji Empiku znajdziemy produkty dla dorosłych wielbicieli Reksia, jak i dla maluchów, które dopiero go poznają: kubki, talerze, poduszki, torby na ramię, podkładki pod laptopa, piórniki, ołówki, zeszyty i notatniki, kolorowanki podłogowe, klocki drewniane, magnesy szklane oraz wiele innych.

Kolekcja powstała w ramach projektu STREFA SZTUKI, którego celem jest przypominanie i propagowanie zjawisk polskiej kultury. Przedmioty codziennego użytku z jej symbolami sygnowali dotąd swoimi nazwiskami tacy twórcy jak: Joanna Sarapata, Andrzej Pągowski, Juliusz Machulski czy Fundacja Wisławy Szymborskiej. Bohaterami jednej z poprzednich kolekcji były także kultowe postaci polskiego komiksu – ?Tytus, Romek i A’Tomek?.

EMPIK_Reksio_kolekcja_poduszki, kubki termiczne, klocki (4)

EMPIK_Reksio_kolekcja (1)

EMPIK_Reksio_kolekcja (6)

EMPIK_Reksio_kolekcja_etui na laptopa, podk_adka pod laptopa i notatniki (5)

EMPIK_Reksio_kolekcja_klocki (7)

EMPIK_Reksio_kolekcja_kolorowanka pod_ogowa (2)

EMPIK_Reksio_kolekcja_poduszki i klocki (3)

——————————————————–
Empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W ponad 200 salonach Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów papierniczych, dekoracji do domu, akcesoriów kulinarnych, produktów i zabawek edukacyjnych, gier planszowych i gadżetów podróżniczych a także bilety na różnorodne wydarzenia. Dla ponad 30 milionów klientów rocznie Empik jest swoistym przewodnikiem po tym, co w kulturze i rozrywce nowe, ciekawe i warte zauważenia.

A to już wiesz?  Wyjątkowy kalendarz na czterech łapach

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy